Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhességnél normáli...

5-6 hetes terhességnél normális, hogy nincs reggel hányinger? Aggódom a babám miatt.

Figyelt kérdés
Az előző terhességeimnél mindig iszonyat hányingerem volt reggeltől. Lányok lettek. Most viszont reggel semmi hanem inkább délután de ha eszem elmúlik. Csináltam megint tesztet és erős pozi. Ugye nincs baj a babával?
2011. júl. 3. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Nekem ket fiam van, de egyik terhessegem alatt sem volt hanyingerem az elejen. Max a vegen a gyomorsav miatt.

Az elejen en inkabb csak almos, faradt voltam.

Viszont a nemre vonatkozoan ez nem jelent semmit. Az egyik sogornomnek ket lanya van, elsovel sokat hanyt, masodikkal semmit. Masik sogornomnek ket fia van, elsovel meg korhazba is kerult ketszer, infuziot kapott, annyit hanyt, masodikkal semmit.

2011. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs mindenkinek hányingere. Tesómnak sose volt, 2 egészséges gyereke van. Neki viszont hatalmas étvágya volt mindkettővel. Én alig híztam, viszont az első 3 hónapban olyan hányingerem volt, hogy felkelni alig bírtam. Szóval változó.
2011. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem az egész terhesség alatt egyszer sem volt, minden oké lett
2011. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Remélem minden rendben lesz a babával az u-on. Jó egészséget nektek is.
2011. júl. 3. 13:35
 5/11 anonim ***** válasza:
szia!persze hogy normális.nekem egész terhességem alatt semmi bajom nem volt.se hányinger,se kivánósság,semmi.én most 39+2hetes vagyok és még mindig semmi.hát kiváncsi leszek a kisfiam mikor akar kibújni,mert még semmi jele nincs a szülésnek.:)
2011. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Örülj neki, ne aggódj! Minden terhesség más és más.

Nekem egyetlen egyszer sem volt eddig hányingerem, pedig már 2,5 kilós ficánkol itt bent. :)

35 hetes km

2011. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia:) Nekem sem volt ennyi idősen semmi bajom, most vagyok 10+5hetes és állandóan és mindentől hányok.:(:))


Boldog Babavárást:))

2011. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia, én is 5 hetes múltam és ugyanezen aggódtam :) + még menzimegjövős érzésem is van és fájdogálnak a csontjaim a medencémben... vagy csak én figyelek oda túlságosan? jó, hogy van kivel izgulni a babóért :)
2011. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nincs hányingered. Egyébként nekem a 6. héten kezdődött. Anyukám mesélte, hogy velem nagyon hányingeres volt, a nővéremet meg szinte meg se érezte. Csomó ismerősöm van , aki nem volt hányingeres, én ennek csak örülnék.
2011. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 9. hétig semmi nem volt. Utánna a 15. hétig éjjel-nappal hánytam. Örülj neki, hogy jól vagy :)
2011. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!