Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális-e, hogy most erősödik...

Normális-e, hogy most erősödik a hányinger-hányás, pedig már a 14. hétben vagyok?

Figyelt kérdés
Az 5-6. hétben már rosszul voltam és a 10. hétig heti 1x hánytam és sokszor émelyegtem utána heti 2x hánytam már a 12. hétig és a 12-13. héten pedig 2 naponta. Most a 14. hétben vagyok és napi rendszerességgel hányok. Normális ez?? és nincs lázam!!! nem vagyok beteg!!
2011. jún. 8. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szörnyű volt a terhességem!!Az elején napi 2szer látogattam a Wc manót, aztán ez le csökkent napi egyre...a végén már csak heti 1 volt, de szinte napi rendszerességgel rosszul voltam.Még szülés előtt pár nappal is okádtam!De 3450grammal és 54cmel született a lányom, és semmi baja nem lett.Most 5 hónapos és makk egészséges.

23L

2011. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En a 13. hetig nem hanytam, utanna a 22. hetig minden nap. A vastol volt, mert vizzel vettem be a vitamint, aztan hallottam, hogy narancslevel kell, es utanna nagyon ritkan voltam rosszul :)
2011. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elevittől is lehet pl. Barátnőmnél így volt. Elhagyta, és nem hányt többet.
2011. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem szedek semmilyen terhesvitamint, mert az kapásból kijön! még ha kenyér közé dugom akkor is ! ennek meg így értelmét nem láttam!
2011. jún. 8. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
májfunkciót nézess,lehet attól is
2011. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!