Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron fogok szülni...

Székesfehérváron fogok szülni és nincs fogadott dokim! Milyenek ott az ügyeletes orvosok? Szülésznők? Normálisan fognak bánni velem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor szülsz?

Én is ott fogok szülni,de van fogadott dokim.

Páran már írtak a Fehérvári "körülményekről" és eddig csupa jót olvastam a sz.nőkről és a dokikról is.

Úgyh ne aggódj,jó kezekben leszünk:)

2009. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 vav22 ***** válasza:
Én is Fehérváron fogok szülni és csupa jó dolgokat hallottam csak eddig az itteni szülészetről. Ti hányadik hétben vagytok? Én 20 hetes vagyok. Azaz hétfőn leszek betöltött 20 hetes. Boldog babavárást Nektek! :-)
2009. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Május 15-re vagyok kiirva:)! És ti? Kisfiút vagy kislányt vártok?

2009. márc. 28. 16:33
 4/9 vav22 ***** válasza:
2.válaszoló: Én augusztus kettőre vagyok kiírva, két hete voltunk ultrahangon és szégyenlős volt, nem mutatta meg magát sajnos. :-)
2009. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Júli 5-re vagyok kiírva,ma vagyunk betöltött 26 hetesek:)

Utolsó infó szerint picilány:)


2.-tól kérdezném,h van fogadott orvosod?

Ha igen,ki?

Nagyon boldog babavárást nektek:))

2009. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 vav22 ***** válasza:
18 hetesen szerettem volna orvost fogadni, de pénz híján SZTK-ba szerettem volna járnia Blaskóhoz, de azt mondták, hogy most egy hónapig nem rendel. Nagyon elszomorodtam, de ismerősöm azt mondta, hogy ne aggódjak a Blaskót nem érdekli, hogy 20. hét után fogadom meg. Uh. remélem elvállal a Blaskó később is, mert nagyon őt szeretném. Te akkor egy hónappal előbb túl leszel rajta. De jó nektek :-) . Nem baj, most kaptam új görkorit, jön a tavasz, megyek mozogni aztán majd telik az idő :D:D:D Nektek is Boldog Babavárást!!!
2009. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vav22 ***** válasza:
2.vok'. Amúgy ki a fogadott dokit, ha publikus... ?
2009. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is őt fogadtam meg:))

Nagyon sok jót hallottam róla!

Pont holnap megyek hozzá.

Csak óvatosan a görkorival!

Egyébként meg biztos h el fog vállalni,feltéve ha nem akkor megy szabira.De nem hinném h nyár közepén venné ki a szabadságát.

Minden jót nektek és vigyázzatok magatokra!

2009. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vav22 ***** válasza:
Holnap mész hozzá??? Nekem azt mondta 1 hete az asszisztense, h nem tud időpontot adni, mert egy hónapig nem rendel... Hát ez nagyon jó... Most nem tudom mi van akkor :S:S:S Amúgy augusztus közepére nem vállalt el egy ismerősömet mert szabin lesz, uh. valószínű engem se fog, de egy próbát teszek, mert nagyon őt szeretném.
2009. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!