Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami praktika vetélés ellen?

Valami praktika vetélés ellen?

Figyelt kérdés
még van 1 napom a nemvártig, azonban már 4 napja minden reggel + a tesztem, szóval baba van. volt már egy vetélésem, félek, hogy megint elmegy! esetleg valami ötlet, amivel segíthetek a megtartásban?
2011. júl. 3. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem a dokim a vetélés után egyből gyüógyszert írt, Utrogestant szedek, és így is problémás a terhességem.

ez progeszteron pótló, ha beteg a baba így is elmegy, de ha ez a gond megmarad.

próbálj pihenni amennyit tudsz és kérdezz rá a gyógyszerre.

2011. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

1spontán vet. és 1 missed ab. :( most 4-5 hetes körül vok :)

vért vettek trombophylia oanelre ,homocysteinre, APSre, TSHra. Eredméynt várok.a TSH magas így azt endokrinológus állítja be.Utrogestant kaptam 12.hétig, meg amíg a trombózis(trombophylia)eredmény megjön Clexane véralvadás gátló injekció. De most nyugodt vok, nem feszengek és úgy érzem, tudom, hogy minden ok. MEg nem olvasok sok butaságot neten. Sajna a hiten kívül semmi olyan szer ami segít hogy ne legyen vetélés. :( utrogestan sárgatest hormon pótló kérdezz rá ill. irasd fel. Bár többes vetélésnél mint nekem akkor szoktak már vizsgálni, mert 1 még nem ad okokt pánikra a dokik szerint csak az ismétlődő.Nyugalom kell, pihi, és hit. Jah az utrogestanból van lágykapszula és hüvelykúp is. NEkem a doki mondta vizsgálat igazolja hogy a kúp jobb. Én azt kaptam kúpot.Sok sikert és nyugi. Majd írj!Én is izgulok, de csak pozitivra szabad gondolni. Én a 2. vetélés előtt folyton az volt mivan ha nem lesz szívhang.? sajna be is jött. Most azt mondom magamnak minden ok megmarad és nincs baj és nem is lesz!!:)Majd Irj

2011. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azzal, ha hiszel és nyugodt maradsz. Az izgalom árt mindkettőtöknek. Nekem is volt vetélésem, de már a 30. hétben járunk. Ez a terhesség se kezdődött izgalomnentesen, de hiszem, hogy az én babám pont az a gyerek lesz, aki 10 hét múlva lelkilek, testileg és szellemileg egészségesen fog megszületni.

Én mindig azt mondogattam magamnak: " A csoda velem is megtörténik" :-)))

Higgy és nyugi!

2011. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy apró praktika hátha bejön: én palástfű teát iszok napi egy csészével, állítólag erősíti a méhet és magzatmegtartó hatással is bír.
2011. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon kedves vagy! azt én is iszom.reggel este. azt mondják 2-t lehet csak többet ne! mert akkor károsítja a májat! még 1x köszi :$
2011. júl. 3. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Almaecetes (2 teáskanál) víz mézzel(1 teáskanál). Napi 2-3 pohárral. Segít a teherbeesésben és a megtartásban.
2011. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A dokiddal minél hamarabb irass fel Utrogestant, addig meg tökéletes megoldás a palástfű tea és a kíméletes életmód. Nagyon szorítok!
2011. júl. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyan nem tesz semmit. Én még nagyon fiatalka vagyok, most vagyok a hatodik hétben, de máris annyira ragaszkodom a kicsihez, ahogy azt korábban soha nem gondoltam volna. Az almaecetes praktikát még nem hallottam, bár az almaecet íze émelygősen, hááát. :))

Jó egészséget kívánok nektek!

2011. júl. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
almaecetet inkább bioboltból
2011. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!