Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2-3 napja folyamatosan szúr a...

2-3 napja folyamatosan szúr a hasam alja és mintha belülről valaki karmolgatná a hasfalamat, ami nagyon kellemetlen érzés. Mitől van?

Figyelt kérdés
2008. febr. 26. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Írd meg légyszi, hogy hány hetes vagy!

A kolléganőmmel éppen ma beszéltünk az első magzatmozgásokról és azt mondta, hogy nála éppen ilyen volt az első.(Nem emlékszik pontosan mikor,kb. 18.hét körül).Én 12 hetes vagyok és még saját tapasztalatom nincs erről. A szurkálásokra azt mondta az orvos, hogy nől a méh.

2008. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem folyamatosan tágul a méhed, bár nem tudom hány hetes vagy,nekem azért voltak ilyen tüneteim.
2008. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A 23. héten vagyok és köszönöm a válaszokat!
2008. febr. 26. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám azért,(2. válaszoló vagyok)am,it írtam, de ha erős, és nem múlik, folyamatos, és már kellemetlenül szúr,azért említsd meg a dokinak,azzal csak megnyugszol.
2008. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!