Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második gyereknél nektek...

Második gyereknél nektek mikor inditották meg a szülést?

Figyelt kérdés
most vagyok 40+5napos és holnap fekszek be,elsöt is tul hordtam ott 10napot vártak.,szeretném tudni hogy nektek ah már van tapasztalat valakinél mennyit várnak másodikkal persze ha minden oké-.köszi
2011. júl. 3. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ha minden ok akkor max 2 hetet lehet várni. azért tuti függ a te lelkiállapotodtól és az orvosodtól is hogy mennyire türelmes. 2 hét lehet a félrebecslés is a baba korában, ezért szokás ennyit hagyni. de ha öregszik nagyon a lepény, kevés, vagy sok a víz, akkor úgyis megindítják. sajnos ezt nem lehet előre kiszámolni, napról napra változik, gondolom sűrűn kell már bejárnod...
2011. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát,nálunk a méhlepény el volt öregedve,de erről senki nem tudott,mert senki nem csinált uh-t! A szülésnél derült ki. 41+0 hetesen magától beindult,amúgy még vártak volna 1 hetet,és utána indították volna.
2011. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az nem semmi.hát én befekszek hétfön bár nem jo kedvel aztán majd kiderül milesz.de ha mindne rendbe sztem várnak még.de ott azért tudom hogy van mindenféle vizsgálat.magzatviz uh flow.
2011. júl. 3. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mind a két lányomat túlhordtam,Az elsőnél jun.26-ra voltam kiírva,és jul.6.-án fektetett be,hogy másnap megindítsa,hát nem kellett:)(faros baba volt,de természetes úton született meg)A másodiknál okt.13-ra voltam kiírva és okt.19.-én fektetett be-ő nála se kellet megindítani:)-na ő volt nekem a legszebb szülinapi ajándék:)(én 22.-én születtem)
2011. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!