Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek be kellett indítani a...

Akinek be kellett indítani a szülést mert nem akart a baba kibújni mikor indították be? És akkor a férjem ugyanúgy bejöhet ha már én bent fekszek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem indított szülésem volt,a 41-ik héten,mert semmi jelét nem produkálta a kisasszony hogy ki akar jönni. A párom benn lehetett velem végig a vajúdásnál,de a végén csak meg kellett császározni,mert nem tágultam. Akkor már nem lehetett benn,de ott volt a közelben és az ablakból figyelt.
2010. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kisebbik fiamat indították a kiírt időpont utáni napon-nálunk nem engedik a túlhordást-,burkot repesztettek,és villámgyorsan meg is született,másfél óra alatt.Apukája végig velem volt.A lányaim ikrek,őket a 40. héten indították,szintén burokrepesztéssel,szintén villámgyorsan megszülettek,egy óra alatt,apukájuk ott is bent volt.
2010. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

40+6-on, a párom is bent volt, pedig ez 10 éve volt(Margit kórház)

Mondjuk nekem nem kellett befeküdni előtte.

2010. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hete szültem, 40+6 napra indították, és a férjem is bent volt a szülőszobán, és aztán a műtőbe is. (Nem tágultam, így császár lett a vége.)
2010. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!