Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten indult, vagy...

Hányadik héten indult, vagy indították meg a szüléseteket?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,hogy körülbelül,mikorra érkeztek a babáitok.Tartják a kiírt időpontot vagy inkább a többség előbb jön.Vagy még maradnának.:)

Tudom ez mindenkinél más,és más okból jöhet pl előbb.

Csak úgy átlagba érdekelne:)


2011. ápr. 14. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A babák 3% jön a kiírt idöre. Àtlag 2 héttel elötte és utánna. Szerintem késöbb több baba jön.

Nekem a 42-ik héten akarták indítani, mire beértünk a korházba beindult magától.

2011. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39.héten indult. 1 nappal a kiírt időpont előtt, aznap meg is született.
2011. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5 nappal a kiírt előtt szültem oxitocinnal indították mert egy teljes napig voltak fájásaim de nem erősödtek!
2011. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38. héten indították magas vérnyomásom miatt.
2011. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 nappal a kiírt nap előtt magától indult meg.
2011. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39. hét, 4 nappal a kiírt időpont előtt indult meg teljesen spontán, és 1:45 perc alatt meg is született a kis hercegnőm.:)
2011. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy héttel a kiírt időpont után be kellett volna feküdnöm, hogy indítják... A picim megérezte, mert éjjel elkezdődtek a fájások. Reggel bementünk a megbeszélt időre és a dokim örömmel közölte, hogy indítani nem kell, mert már jönni akar és nemsokára "szülünk".:) 3,5 óra múlva már a karomabn tartottam a kisfiamat!:)Így pont 41. héten lett meg, első baba.
2011. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Febr. 22-re voltam kiírva, azt mondta a doki ha akkor nem indul, 24/25én megindítja. 22-én este beindult magától, 23án délelőtt született a lányom.
2011. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. baba: 39+2 napra elfolyt a magzatvíz, 3 és fél óra a szülés. kislány

2. baba : 41 hét spontán szülés, kb. 3 óra :) szintén leányzó

2011. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

40 hét+5 naposan repesztettek burkot, mert a vizsgálaton 2 ujjnyira nyitva voltam.

Ha nem küldtek volna a szülőszobába, akkor is megszületett volna 1-2 napon belül. Persze a sors iróniája, hogy az volt az egyetlen nap, amikor NEM szerettük volna, hogy megszülessen, mert az apjának nagyon fontos dolga volt, de csak lemondatta a kis lurkó:)

4 éves kisfiú anyukája

2011. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!