Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feltétlenül kell lennie...

Feltétlenül kell lennie jóslófájásnak szülés előtt?

Figyelt kérdés

Nem vettem/veszem észre, hogy lennének jóslófájásaim. A derekam minden nap fáj, meg néha (nem minden nap) beleszúr a hüvelyembe, de nem rendszeres. Sőt, ritka.

Ez jelentheti azt, hogy elhúzódik a szülés? Vagy van olyan akinek abszolút nem volt jóslófájása és mégis időben szült?


39+5 hkm


2011. júl. 3. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
40+5 napra szültem,nem volt jósló fájásom!
2011. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első babámmal nekem se volt soha jóslóm. Persze, derékfájás és egyéb nyalánkságok azért voltak... A 39. héten szültem, viszonylag gyorsan és könnyen...
2011. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont a kiírt napra szültem, soha nem volt jóslóm.
2011. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Három gyereket szültem és egyiknél sem volt jóslóm.Egyiket sem hordtam túl,és egyiknél sem volt konkrét jel arra,hogy be fog indulni a szülés.Mindhárom 3 órán belül megszületett.(mindennel együtt)
2011. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy jóslófájásom sem volt, a kiírt napon szültem. Na akkor lettek! De pl anyámnak még ott sem fájt az összehúzódás, nem érezte, szerencsés.
2011. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem volt jóslóm egy sem. 38 hét, 5 napra szültem, magzatvízszivárgással mentem be a kórházba. Semmi előjele nem volt a szülésemnek. Sem dagadás, arcelváltozás, fájások, semmi. Könnyű szülést neked.
2011. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!