Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi teszt szerint...

A terhességi teszt szerint terhes vagyok, a dokimmal megbeszéltem egy időpontot amikor már lehet szívhang! Jelenleg kb 4-5 hetes lehetek! A párommal szeretkezés után véreztem, ez bajt jelent? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

hogy mitől véreztél, azt sajnos nem tudjuk megmondani

esetleg van egy méhszájsebed, amit a párod szeretkezés közben felsérthetett?

holnap hívd fel a dokidat és kérdezd meg, mi legyen

ha erősödik és görcsölsz, akkor irány a kórház!

2011. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egesz pirosat vereztel? Sokat? Gorcsoltel is? Ha igen, akkor ez jelenthet rosszat is, de en nem vagyok orvos, inkabb hivd fel, nehogy baj legyen.
2011. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan véreztem, hanem a papír olyan amikor pisilés után megtörlöm!Görcsölni eddig nem görcsölök, csak megijedtem!
2011. júl. 3. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Ehgy 4-5 hetes terhesséfg, azt jelenti, hogy pár napott késett a menzeszed, én akkor még teszetet se csináltam.

Bármi lehet, sajnos.

(a napoban is késett 2 napot, ki tudja, lehet terhes volta)

A vérzés viszont semmiképpen nem jelent jót, nekem a második terhsségnél, amikor barnáztam, azt mondták, hogy VÉRZÉS, BARNÁZÁS, RÓZSASZÍN FOLYÁS NEM NORMÁLIS.

Menj el lahatőleg holnap egy dokihoz.

2011. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor én a terhességem 8. hetében jártam nálam is volt sex után egy kis vér a wc papíron!Természetesen másnap reggel rohantam a dokihoz, annyi mondott, hogy kisebb intenzitással szeressük egymást!;)Ha nincs görcs és nem erősödik a vérzés akkor szerintem ne aggódj!
2011. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tessék felkeresni a dokit! Nekem az agyam néha megáll,hogy bár jószándékkal tudom, de sokan írogatják,hogy nem volt baj belőle. Igen, NÁLUK! De másnál jelezhet bajt is. Azért van az orvos,hogy ő majd megmondja,hogy normális vagy nem!
2011. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!