Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem lehet magnéziumot...

Miért nem lehet magnéziumot szedni a 36. hét után?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta 3*1et szedjem továbbra is a MagneB6-ból. A védőnő azt mondta fokozatosan álljak le. Most úgy döntöttem, hogy 2*1-et szedek még a héten, aztán 1-et, aztán egyet sem. Most vagyok 37+1 hetes. Folyamatosan keményedik a hasam, ha csak 5 lépést is teszek. Szerintetek mi a jó megoldás?
2011. júl. 4. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A magnéziumhiány okoz izomgörcsöket, keményedést... viszont az utolsó hetekben már ez nem gond, mert akkor már természetes, hogy vannak, vagyis inkább legyenek is méhösszhúzódások. A magnézium gátolja ezt, ami késleltetheti a szülés beindulásást és természetes lefolyását. A 36. héttől én már inkább a szülést , könnyebb tágulást segítő homeopátiás bogyókat szedtem. Nekem anno így mondta a védőnőm és így is olvastam. Így is 1 hetet ráhúztam. Minden jót!
2011. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert fájásgyengeséged lesz.
2011. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, ha nem veszem be reggel, akkor délre már menni nem bírok, le kell feküdnöm, de a védőnőm nekem is azt mondta, hogy akkor sem kell már szedni a végén. Ahogy betöltöttem a 37. hetet, le kell állnom, ami csütörtökön lesz. Kíváncsi leszek... Addig azért kell szedni, hogy nehogy koraszülött legyen, ha ki akarna jönni, de 37. hét után már jöhet, ne tartsuk vissza. Ezt mondta.
2011. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mi az a fájásgyengeség?

Köszi a válaszokat! Már csak 1et szedek 2 napig, aztán leállok..

2011. júl. 5. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!