Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen magnéziumot lehet...

Milyen magnéziumot lehet szedni a kórházi por helyett?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok.Görcsöltem nagyon és az orvos magnéziumot 4x2-őt írt fel csak az a baj,hogy nagy gyomorsavat csinál és általában ki is hányom.Tudtok valamit ajánlani helyette ami mg-ban ugyan olyan?
2011. júl. 4. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Magnerot? Azon rajta van, hogy terhesség alatt is szokták alkalmazni, össze kell rágni a tablettát, de úgy tudom a sima magneb6 is jó!!!
2011. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En magnerotot szedtem. 500 mg-os. napi 3-4 szemet szedtem es jo volt.
2011. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Magnerotot szedtem, ha jól emlékszem 3x2-t,amíg el nem múlt az erős görcsölés.Utána már csak 3x1-et.De jó még a MagneB6 is.

2011. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én dm-es magnéziumot szedtem. Van szopogatós, filmtabletta, pezsgőtabletta is. Tökéletesen beváltak.
2011. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én magnesii citricit kaptam.
2011. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Béres magnézium vált be.
2011. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 juhos nóra válasza:

Az én tapasztalatom. MagneB6 nekem semmit sem használt, csak híztam tőle. Utána váltottam Béres Mg -ra, az nagyon jó. Nem hízok, kevesebb is kell belőle, és szerintem gazdaságosabb.

Most pár hete kezdett el jobban keményedni és görcsölni a hasam, a nőgyógyászom javasolta Magnerotot 500 mg-ost. Váltottam, mert ebből szívódik fel folyamatosan a legtöbb Mg a szervezetbe ami nem mindegy. Árban ha utána számolunk főként a Mg tartalmat tekintve ez éri meg a legjobban.

29. hetes terhes kismama.

2013. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!