Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha a párom nem...

Mit tegyek, ha a párom nem akar hallani a pocaklakóról?

Figyelt kérdés
Ma reggel tudtam meg, hogy 17 évesen terhes vagyok és 18 évesen fog megszületni a kicsi :) és a páromnak elmeséltem a hírt. Nem örült neki, sőt, szakított velem emiatt. Mit tegyek? Szerencsére van segítségem a nevelés terén.A szüleim segítenek mindenben, miután meg születik akkor is. De mit tegyek? A párom hallani sem akar a gyerekről. Segítsetek kérlek.
2011. júl. 4. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megijedt. Adj neki időt.
2011. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid egyébként már tudnak a babáról, vagy csak te gondolod úgy, hogy segítenek, támogatnak?

Egyébként én a baba mellett vagyok, de azért tisztázni kéne sok mindent.

Apuka fiatal, nem meglepő, hogy így reagál. Sajnálom, talán idővel változik, és ha nem is lesz a párod, de tartja a kicsivel a kapcsolatot.


(Ne lepődj meg, de a többség itt úgyis lebeszél a babáról...)

2011. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Hát 17 évesen nem a legjobb ötlet terhesnek lenni és kicsit sem csodálkozom, hogy egy 18 éves srác nem az apaságról álmodozik. Véletlenül sikerült vagy direkt így tervezted?
2011. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A szülők tudnak róla és támogatnak. Az apa egyébként 22 éves. Nem nem terveztünk gyereket, fiatalok vagyunk még hozzá, de ő azt mondta, ha becsúszna egy baba, akkor vállalná. Sajnos eddig nem úgy látszik. Szerintem is csak meg ijedt és rendben lesz, de azért nem akarom, hogy a kicsi apa nélkül nőljön fel.
2011. júl. 4. 15:41
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Csúnya dolog,mert ha megcsinálni meg tudta(bocs a kifejezésért),akkor felnevelni is legyen elég felnőtt.

Adj neki egy kis időt,hogy lehiggadjon,és ha úgy dönt,hogy nem kelletek neki,akkor irány a bíróság.Tartásdíjat köteles fizetni,ha akarja,ha nem.

Szorítok,hogy minden úgy történjen,ahogy szeretnéd.

2011. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnàlom hogy igy reagàlt a pàrod biztos nem esett jol. Szerintem is adj neki idôt. Ha nem kivàncsi ràtok tovàbbra se, akkor se lesz szerintem semmi gond biztos felnôl rendes kôrûlmények kôzôtt a baba ha a szûleid melletted àlnak.
2011. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy téged nem lepett meg a terhességed. Nem volt ez baleset, ugye?

Való igaz, hogy kettőn áll a vásár és az apa is felelős egy gyerekért, de veled ellentétben ő nem döntheti el, hogy akarja e a gyereket, vagy sem.

2011. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom, talán felfogja, hogy apa lesz. De engem is nagyon meglepett a hír, hiszen nem számítottam rá, de felfogtam és próbálok felelősség teljesen gondolkodni és nem túl reagálni mindent, mert az nem tesz jót nekünk. Sőt, boldog is vagyok, annak ellenére, hogy még fiatal vagyok egy babához, de érett. Szerencsére a világ legjobb családja áll mögöttem, akik mindenben segítenek nekünk. Ráadásul az "anyós" is nagyon szeret engem és segít helyrehozni a fia és köztem alakult dolgokat :)
2011. júl. 4. 16:58
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Ma reggel tudtad meg, hogy babát vársz. Ezek szerint ma tudták meg a szüleid, a barátod, és a fiú szülei is. Mindenki túl is van az első "sokkon" és boldog, mindenki melletted, kivéve az apukát (érthető).

Legyen úgy, ahogy írod, de nekem ez kicsit hihetetlen.

2011. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én egy hete tudtam nem, 6 éve vagyunk(voltunk) együtt párommal, ő nem fiatal, túl van a 20-on, én 21, de hallani sem akart róla. Én is adtam neki időt, de ma elrángatott orvoshoz, bejött velem, és mondta az orvosnak, hogy intétte az abortuszt. Majd kinyitottam a szám, hogy ebben nekem is van beleszólásom. Azt mondta, rendben, tartsam meg, de még a nevét sem adja... Remélem te jobban jössz ki belőle. :(
2011. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!