Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák akik már...

Kismamák, anyukák akik már voltak Nyíregyházán, Dr. Medve Lászlónál 4d-s ultrahangon, mik azok amiket adnak egészen pontosan? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Dvd, fotók és orvosi leletet is? Ez mind benne van a 12 ezer forintban? Ugyanis mi a múlt héten beszéltünk a doktor úr feleségével és Ő azt mondta, hogy 12 ezer forint, de az konkrétan nem hangzott el, hogy mit kapunk majd ott. Nekem arra is lenne szükségem, hogy alaposan átnézzék a babát, hogy minden rendben van -e, a súlyát megmérjék ... stb. ilyenekre gondolok? Fotót hányat kaptatok? A felvétel milyen minőségű és időtartamilag milyen hosszú? Előre is köszönöm a válaszokat! Csak jót hallottam egyébként róluk! :-)
2011. júl. 4. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi kétszer is voltunk már nála,1,5 év eltéréssel.Nagyon kedves és segitőkész a felesége.Mert nem Medve doki csinálja hanem a felesége Ildikó.Minden kérdésre készségesen válaszol,jó fej.

Kapsz DVD-t,nem emlékszem pontosan hogy milyen hosszú,de próbál mindent megmutatni,a minősége szuper.Fotót csinál többet és kiválaszthatod,hogy melyiket szeretnéd.Megmér mindent a babán és kiszámolja hgy mikorra várható a szülés

(nekünk mid a kétszer az jött be amit Ő mondott).

Biztos meg leszel vele elégedve.

2011. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az orvosi lelet az mindenféleképp jár? És csak egyetlen fotó tartozik bele a 12 ezer forintba, többet már csak plusz pénzért kérhetünk?
2011. júl. 4. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak jókat tudok én is mondani. Mi sajnos egy kicsit késve érkeztünk, de nem volt mérges és ugyanúgy ránl szánta a 30 percet, pedig a következő pár már ott volt a folyosón. 12.000 ft az első alkalom , akkor kaptunk 1 DVD, 1 színes fotót+1 fekete fehéret is. Fekete-fehéret lehet csak ajándékba adta, mert ez a kép tetszett a legjobban, de azt mondta ha színessel nyomtatja nem lett volna éles a kép. Nagyon alapos volt ,minden szervét, végtagjait , méreteket megnézte.
2011. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 v.zsuzsy válasza:
Szia. Igaz a dátum már nem aktuális anyira... de mi párommal 1 hete voltunk hozza. Kombinált genetikát csinált nekünk. És 4 D ultrahangot készített az ikrekről 😊 nekem nagyon szimpatomatikus volt. Megvoltunk elégedve. Alapos vizsgálatot csinált. Nevetünk sokat a babak sokat mozogtak nem.volt egyszeri fotot kesziteni.én ajánlom őt. Nekem ami gond az hogy ő mi hozzánk több mint 1oo km re van.
2020. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 v.zsuzsy válasza:
Szia. Igaz a dátum már nem aktuális anyira... de mi párommal 1 hete voltunk hozza. Kombinált genetikát csinált nekünk. És 4 D ultrahangot készített az ikrekről ❤😊 nekem nagyon szimpatikus volt. Megvoltunk elégedve. Alapos vizsgálatot csinált. Nevetünk sokat a babak sokat mozogtak nem.volt egyszeri fotot kesziteni.én ajánlom őt. A kombinált vizsgálat és a vérvétel + a fotó 34.ooo colt. Nekem ami gond az hogy ő mi hozzánk több mint 100km re van.
2020. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!