Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Dr. Medve...

Mi a véleményetek Dr. Medve Lászlóról Nyíregyházán? Jó és rossz tapasztalatokat egyaránt elfogadok indoklással. Én voltam már hozzá, és meg voltam elégedve, de olyan válaszokat várnék, akiknek több tapasztalata van.

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia. Negatív közvetve. A barátnőm kezdte nála a terhességet, 24 héten váltott, azt a tájékoztatást adta Neki hogy nyitott a méhszája és feküdjön. Ő elment egy másik dokihoz, aki megerősítette hogy semmi baja, zárt a méhszáj, és minden rendben.


Én a feleségével kapcsolatban tudok negatív véleményt mondani. Az a baj szerintem hogy felkapottak és nagyüzemben csinálják ezt az egészet, teszem hozzá nem olcsón!!!


De ez az Én szub. véleményem.

2011. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg rám, de muszáj megírnom. Amikor megláttam ezt a nevet felnevettem. Hogy lehetnek olyan szülők, akik a gyereküknek a Maci Laci nevet adják :D:D


Bocsánat, nem akartam belekotnyeleskedni, de felnevettem, és meg kellett írnom.


Jó babavárást neked!

2011. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi két hete voltunk náluk! A felesége végezte az UH-t. Azt mondta, nagyobb a gyomra a picikénknek, mint kéne, ezért két hét múlva nézessük meg megint.


Szerinted ki bírtam várni a két hetet? Persze, hogy nem. Másnap itthon is megnézettem a kórházban, de a főorvos nem látott semmi eltérőt. Első baba, annyira féltem, ezért hogy megnyugodjak, elküldött az orvos Debrecenbe, hogy nézzék meg ott is, ha én így leszek nyugodt. Két nap múlva tehát irány Debrecen, UH + genetika, ahol csak annyit kérdeztek: "Ki volt az az orvos,aki így megijesztett?? Itt minden rendben van!"


Hát ennyit a Medve féle 4D UH-ról!! Ja és 23 perc a felvétel a kicsimről és csak 1 képet lehet választani, 12 000 Ft-ért.


Ezúton is köszönöm nekik azt a néhány feledhetetlen napot, ami a vizsgálatuk után jött!

2011. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Utolsó válaszoló nagyon sajnálom ami Veletek történt. Nekünk is első baba van tervbe, és néhányszor már voltam nála, és megmondom őszintén eddigi tapasztalatom alapján szimpatikusnak találtam. 2 ismerősöm is nála szült, és ők is meg voltak vele elégedve. Viszont máshol is olvastam negatív kritikákat, ezért is tettem fel újra a kérdést, várom továbbra is a véleményeket.
2011. márc. 3. 18:46
 5/15 anonim ***** válasza:

Én neten elég sok rosszat olvastam róla,viszont az egyik rokonom most januárban szült nála.Ő nagyon megvolt elégedve vele,azt mondta nagyon rendes,segítőkész volt,és nemcsak a szülés végére esett be.

Nekem drága lenne viszont...

2011. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 cukornita válasza:
Abszolút pozitív véleményem van róla.Nála szültem az első fiamat, és nagyon meg voltam vele elégedve.Teljesen korrekt, egyenes egyéniség, nem pénzhajhász (legalábbis nem ez látszik rajta, és ez a lényeg).Amikor én szültem négyen voltunk a szobában, akik egy éjszaka alatt szültünk.Míg hozzám minden nap bekukkantott hogy hogy érezzük magunkat, kell e fájdalomcsillapító vagy akármi, volt akit egyszer, a többieket max kétszer nézte meg az orvosa, holott voltak akiknek (nem túlzok) négyszer(!) annyit kellett fizessenek a szülésért.Én már nem Magyarországon élek több mint tíz éve, de az éves nőgyógyászati vizsgálatokat még mindig úgy intézem, hogy amikor hazamegyünk nyáron, akkor mindig hozzá megyek el.Tényleg csak ajánlani tudom.
2011. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 cukornita válasza:
Most olvastam az előttem írókat, bevallom meglepett.Kiegészítésként hogy olcsón vagy nem olcsón dolgozik, ezt nem tudom sajna megítélni, mert az az igazság, hogy 2001-ben szültem nála, ismerőseim ajánlották, így egyből hozzá mentem, és mivel szimpátiámat megnyerte, eszembe sem jutott soha máshoz menni,így nem tudom máshol az éves vizsgálatot ki mennyiért csinélné meg.Az akkori szülés ár viszont nagyon reális volt.Tulajdnoképpen nem is mondott annó összeget, hogy mennyit kér, csak annyit hogy rám bízza mennyit adok.Én annó 20 ezret adtam neki, míg a körülöttem lévők orvosai kerek perec fix árat kértek a szülés levezetéséért, és 60-80 ezrekről beszéltek.
2011. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak is a véleményét! Várom a további véleményeket!
2011. márc. 5. 13:02
 9/15 anonim ***** válasza:

03-03 16:28-as vagyok.

Figyelj, szerintem minden orvosról hallhatsz jót is és rosszat is egyaránt (persze nem mindegy mennyit és milyet), de attól, hogy nálam elnéztek valamit, attól még lehet jó orvos, és te lehetsz vele elégedett. Mert ugye sok jót is hallottál.

Sajnos nem lehet teljesen 100%-os biztosra menni, mert akármikor történhet akármi, bármelyik orvost fogadod és bármennyit is fizetsz. Ez benne van.

Úgyhogy én azt javaslom, aki neked szimpatikus, úgy érzed, hogy odafigyel rád, megbízol benne, azt válaszd. Nem baj, ha nem mindenkinek egyforma a tapasztalata nála. Neked az a lényeg, hogy nálad minden rendben legyen, nem?

2011. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

03.08. 14:13-nak:

Igazad van, biztos hogy ugyanarról az orvosról lehet, hogy két embernek teljesen más a véleménye, van akinek szimpatikus van akinek nem. Van akinek szimpatikus volt, aztán végül is elvesztette a bizalmát vele kapcsolatban, mert valami olyan történt, ami miatt megváltozott róla a véleménye. Tényleg minden orvossal előfordulhat szerintem, hogy valamiben hibázik, de egyébként meg szuper orvos, mindenki dícséri. Persze az is teljesen igaz, hogy nem mindegy, hogy miben hibázik.

Így most utólag, kicsit 'hülyének' is érzem magam, hogy feltettem egy ilyen kérdést...

2011. márc. 8. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!