Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, kismamik, akit...

Anyukák, kismamik, akit fenyeget vagy fenyegetett a toxémia de nem lett belőle semmi és nem kellett befeküdnie a kórházba, ti mit tettetek, hogy ne legyen komolyabb baj?

Figyelt kérdés

30hetes vagyok.Vizeletem rendben,vérnyomásom is de 2hét alatt 6kilót híztam!!Azt hozzá kell tennem,hogy eléggé vizesedek...

Védőnő mondta ha a hízás marad de a vérnyomás rendben,fehérje nincs akkor lehet kezelni itthon is,de ha változik rossz irányba akkor kórház!!!:-(((((((

Almát.őszibarackot mondta vízhajtóként.Nincs valami tippetek??Mit tehetnék??Nagyon félek..:-((


2011. júl. 5. 12:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a görögdinnye is nagyon jó vízhajtó!
2011. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálam a 20. héttől nincs rendben valami. Viszont pont fordítottan vagyok, mint ilyenkor szokás. A vérnyomásom piszok alacsony, hízás csak hasra megy, minden más szinte már csont és bőr, úgy nézek ki, mint a koplaló terhes sztárkismamák. Pedig annyit eszek szó szerint, mint egy disznó, egy nap akár 5x is, rendes adag kaját. A székletemre sem lehet mondani, hogy pl. sokat kakálok, vagy sokat megy a hasam, mert van, hogy 5 napig ki se jön belőlem semmi, utána is csak ha nagyon erőlködök. Fogalmuk sincs a dokiknak az eddigi vizsgálatok alapján, hogy ez mi a szösz, de a babának egyelőre semmi baja.

23hkm (nemsokára 24)

2011. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!