Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakit fenyegetett már meg...

Valakit fenyegetett már meg valamelyik szülője késsel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 20:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Téged igen Kérdező?
2011. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Biztos(engem nem)

pl. a Tények-ben minden 2. hír egy gyilkosság volt és azok közül minden második családon belüli gyilkosság.A nagynéném is nevezte a Tényeket Kékfénynek:)))

2011. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Engem igen de csak a szája járt!

Idézem: fogd be a p.fád mert különben leszúrlak...

Ezt a ,,jó édes ayám" mondta még mikor kisebb voltam!

20/L

2011. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Utolsó!


És azóta milyen a viszonyotok?

2011. szept. 14. 20:09
 6/24 anonim ***** válasza:
igen.
2011. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Engem igen.

7 voltam, a tesóm 4. Arra keltem, hogy anyu ébresztget, hogy öltözzek fel. Ő meg öltöztette a tesóm. Akkor apám mosolyogva megjelent késsel a kezében, hogy most megöl minket.

Akkor elmenekültünk, azóta nem láttam.

24/L

2011. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Igen,anyám nem is egyszer elővette a nagykést,hogy

leszúr!:(( Elcseszte az egész életemet,az idegeimet

taccsra vágta...

2011. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, anyukám. Hazamentem suli után ebédelni, aztán kellett induljak zongoraórára. Ő részeg volt és nem akarta, hogy elmenjek. Ezért a késsel nekem jött és beszorított a zongora melletti sarokba.

Az volt a szerencsém, hogy apukám hazajött és szó szerint kicsavarta a kezéből a kést. Iszonyúan féltem, nem is azért, hogy mit akar tenni, hanem mert az ital miatt alig állt a lábán, és a nagy késsel elég lett volna, ha csak megbotlik...


Persze az órán semmit nem bírtam csinálni, elsírtam a zongoratanárnőmnek, hogy mi volt, és hogy el akarok menekülni abból a családból. Így ő felkészített, hogy konzervatóriumba menjek, amit meg is tettem, és ami jó messze volt a szüleimtől. Végül is nem jöttem ki olyan rosszul a dologból :)

2011. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:07

Én vagyok!...Azóta?Sz@r!Elötte is az volt és mai napig az!Szerencsére már nem vele lakom!Tönkre tett!Pedig soha nem foglalkozott velem,mióóta aputól elvált (3.oszt.voltam)Én mindig tüske leszek a szemében!!És megbánta hogy világra hozott!Ezeket a szájából is hallottam csak másként fogalmazva!

2011. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!