Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+5 hetessen lát már majd...

5+5 hetessen lát már majd valamit a doki uh-al? Szívhangba még ne reménykedjek ugye?

Figyelt kérdés
Ha valaki volt iylen időssen hány mm volt a pici?Vagy még csak petezsák volt?Azért nem akarok várni mert ha most 5+5 hetessen nem megyek aztán 1 hónapig szabin lesz a doki addig meg nem bírom ki :-(
2011. júl. 5. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is 5 hetesen voltam előszőr. Általában a petezsákot látják.

Meg legalább meg lehet tudni, hogy jó helyen van-e?

2011. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 6+2 hetesen voltam és akkor a doki 5mm-t mért a baba nagyságára, nekem tisztán látszott a szívdobogása is az uh-képernyőjén. Megmutatta még a szikhólyagot és azt is, hogy egy élő embriót lát.
2011. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én 5+3hetesen voltam. csak egy fekete paca petezsák látszott.

mához egy hétre megyek megint akkor már 7+3hetes leszek, addigra már kell lennie...alig várom:)

2011. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pont 5+5 voltam és már volt pulzálás az előző terhességemnél.A mostani terhességemmel holnap megyek 5+3 leszek majd megirom mit látott a doki.
2011. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pont 5+5 hetesen voltam először, és már volt szívhang. ha félidőben fogant és nem később, már lehet.:)
2011. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 5+6hetesen még nem volt szívhang. (később persze volt már, akkor már mondjuk 9hetes voltam)
2011. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 hetesen es 6 napoan volt az elso uh vizsgalat az elso terhessegemnel es mar volt pulzalas. Viszont ez mensi szerint szamitott terhesegi kor volt, peteeresem viszont nem kozepidoben volt, hanem a 12. napon, tehat a korrigalt terhessegi kor 6 het es 1 napos volt. A doki a petezsak merete alapjan is ezt mondta. Ilyen szempontbol ekkor meg minden nap szamit, nagy esellyel hogyha harom nappal korabban menetem volna, akkor meg nem lett volna szivhang.
2011. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!