Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a bHCG-m nem 2 naponta,...

Ha a bHCG-m nem 2 naponta, csak kb.2 és fél naponta duplázódik, az még belefér, vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
UH-n még nem látszódott semmi. Nagyon félek, hogy méhen kívüli, hiszen lassabban növekszik a HCG-m. 129-ről egy hét alatt csak 863 lett.
2010. ápr. 20. 09:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szerintem az elég jó növekedés!!!!!

a napi kétszeres egy átlag, van akinél kicsit több van akinél kicsit kevesebb.

2010. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
növekszik!! ez a lényeg, egyelek meg! :D Azért nem láttak még semmit, mert nagyon kicsi még a terhességed. Terhességi teszten gyorsan rajzolódik ki a terhességet jelző vonal?
2010. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon köszönöm a gyors válaszokat!:) Igen, hamar kijön a vonal, kb 2 mp után (14 tesztet csináltam 2 hét alatt...kicsit rákattantam azt hiszem. Az első pozitív tesztem a 12. cn-on(!!!) volt). Azért (is) aggódom, mert elvileg kb. 5 hetesen nézett meg a doki hüvelyi UH-n, és semmit sem látott. Ekkor volt 863 a HCG-m, és sokan írják, hogy ilyenkor már 1500 körüli:( Előtte egy héttel is csak megvastagodott mnyh-t. Ha sikerült is (olyan nagyon és régóta várjuk Őt), akkor a mensim előtti napon fogant...na ez sem normális...én meg sík ideg vagyok. Ez nem használ, tudom.
2010. ápr. 20. 09:52
 4/22 anonim ***** válasza:
csak azért kérdeztem,hogy gyorsan rajzolódott-e ki, mert méhen kívüli terhességeknél ált. lassabban rajzolódik ki, és gyengébb a vonal még a nemvárt napja utáni 9-10 . napon is. De ezek szerint ez a rész is oké. Reméljük minden rendben lesz!!:) írsz majd később hogy alakult a dolog?:)
2010. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ezt még nem is hallottam!:) köszi, kicsit megnyugtattál!:) Persze, majd megírom, holnap megyek dokihoz (BMC-be), igaz csak vérvételt írtak ki, de megpróbálok kikönyörögni 1 UH-t...hátha péntek óta nőtt annyit, hogy lát már...BÁRMIT. Ez a bizonytalanság a legrosszabb.
2010. ápr. 20. 10:22
 6/22 anonim ***** válasza:

2,5 naponta? az nagyon jó!! Ne aggódj! Ott van az a baba!

Kitartás, hamarosan látszani is fog!! :)

34 hetes kismama

2010. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy! Köszi neked is!:)

Azért parázom ennyit, mert már nagyon régóta nem jön a baba. Az inszemek is sikertelenek voltak:(

Ráadásul ez az extrém fogamzási idő amit produkáltam...ill a neten mindenhol az van, hogy 1-1.5-2 naponta duplázódik ez a fránya HCG. Le kéne állnom a nettel, már mindenféle rákos megbetegedésre is találtam emelkedett HCG szintet... :O

Boldog babavárást:)

2010. ápr. 20. 10:40
 8/22 anonim ***** válasza:

Minden rendben van és lesz is. Egy átlag-adat az, hogy kétnaponta duplázódik a HCG. De Neked is duplázódik és nem szentírás az a 2 nap!!!

A holnapi nap mindjárt itt van, és meglátod, hogy rendben lesz. Beszélj a dokiddal UH miatt, hátha csinál :)

Várunk vissza holnap a jó hírekkel :)))

2010. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is!:)

Persze, megírom (ha rossz hír, akkor lehet, hogy csak később, mert holnap nagyon szomorú leszek...)

2010. ápr. 20. 13:13
 10/22 anonim ***** válasza:

A netet tényleg felejtsd el ilyen szempontból, mert én is így jártam. Nekem a májfunkcióm magas és mindenfélét kiadott, májrák, májzsugor, alkoholizmus(nem terhesen sem iszom) meg mindenféle ilyesmit, majd közölték velem, h minden rendben van, csaka baba nyomja az epémet... ennyit a netről.

Te témádra: tuti ott a baba, ha meg a mensi előtt egy nappal fogant(ha jól emlékszem ezt írtad) akkor ne is csodálkozz, ha kevesebb a hcg-d, meg az 5. héten nem látott semmit a doki!!! A te babád később fogant mint az átlag azért kisebb is!!! Meg nem minden baba egyforma méretű!!!!

Sok sikert és szép babvárást!!!

37 hetes km

2010. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!