Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, de reggel óta...

5 hetes vagyok, de reggel óta folyamatosan érzem a mindjárt megjön érzést. Baj van? Semmi más tünetem nincs, még a cicim sem fáj, hányingerem sincs.

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy elmegy a baba:(

Dokihoz csak holnap tudok menni, de addig megőrülök!

Pihenek, és próbálok nyugodt lenni.


2009. márc. 29. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de ez sponán vetélés lehet. sztem rohanj orvoshoz, netezgetés helyett!!
2009. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idősen én is egész nap éreztem! Nekem a 6. héten kezdődtek a rosszullétek és a cicim is akkor kezdett feszülni. Amíg nem görcsölsz és nem vérzel nincs baj. Pihenj és próbálj megnyugodni. Holnap azért említsd meg a dokinak.
2009. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A megjön érzés teljesen normális! Szerintem nyugodj meg,mert ha nem vérzle,vagy görcsölsz,akkor nem lehet baj!
2009. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Itt orvos hétvégén nincs, vidéken lakom.


Görcsölni nem görcsölök. Olyasmit érzek, hogy puffad, feszül a méhem, meg mintha fortyogna. De görcs és vérzés nincs.


Az előző terhességeimnél nem volt ilyen

2009. márc. 29. 12:48
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A megjön érzés márpedig görcsre utal. ha velem ilyen lenne, én azonnal indulnék a kórházba. de Te tudod...
2009. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó4 Gondolom te vagy az első is. Miért kell rémisztgetni szegényt? Így is nagyon nyugtalan. Lehet neked nem volt ilyen érzésed az elején, attól még nem jelenti azt hogy el fog vetélni. Ő mensi szerű érzésről beszél, nem pedig görcsről. Nekem volt már vetélésem és az hidd el nem mensiérzéssel jár, hanem egyre erősödő görcsökkel!!!!
2009. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Inkább hozzam rá a frászt, és menjen el a helyi kórházba, és derüljön ki, hogy nincs semmi baj, mintsem esetleg spontán elvetéljen a teszetoszázás miatt. sztem ez teljesen korrekt! neki akartam jót.

és remélem, hogy nem lesz semmi baj. csak nézesse meg magát, most és ne várjon holnapig!

2009. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem értem.Ha el is megy dokihoz, a doki mit tud csinálni?Csak megállapítja, hogy a picike él e még vagy sem, és a rosszabbik esetben megteszi a szükséges dolgokat. Szerintem is jobban teszi ha pihen, sajnos nekem is volt már egy vetélésem és tényleg teljesen más, ha csak mensi érzése van és az is ha görcsöl!Szerintem is egyenlőre azzal sokkal többre menne a kérdező ha megnyugodna pihenne és lehet hogy el is múlik ez az érzés!Azzal ha elkezdene a dokihoz rohangálni lehet többet ártana most.Az barátnőm terhes és neki is a 7.hétig volt mensi érzése, de elmúlt, teljesen jól van és minden rendben a picivel is.
2009. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ilyenkor én is nagyon sokat éreztem ezt a megjönérzést és rohangáltam a wc-re ellenőrizni. Néha olyan volt mintha kifolyna valami, pedig semmi. ez eltartott a 6-7.hétig. Néha most is előjön 1-1 napra, 12 hetes vagyok. Ez nem gond, ha nem erős a görcs. Volt már spontán vetélésem 1 éve, akkor egy éjjel arra ébredtem hogy rettentően fáj a szeméremcsontom és alatta, iszonyat görcs volt, fetrengtem az ágyban. Majd elmúlt. Másnap észrevettem egy barna pöttyöt a bugyin, rákövetkező nap már véreztem is.

Feküdj sokat, nekem ezt mondta a dokim, vegyél be magneB6-ot, és tényleg pihenj. Ha dolgozol vegyél ki egy hét beteget.

Gratulálok a babához!

2009. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a 9. hétig minden alkalommal félve mentem pisilni, mert mindig úgy éreztem, hogy megjött, és majd vért látok. Nyugi, ha nincs barnázás, akkor nem lesz gond!!!

Nekem aztán elmúlasztotta a 3X2 MagneB6. De ha ennél kevesebbet vettem be, már nem ért semmit, így a maximum adagnál döntöttem.

2009. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!