Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit félek, van okom rá? A...

Kicsit félek, van okom rá? A Down-kór és az AFP negatív lett.12. heti UH-n a nyakiredő is rendben volt. Holnap lesz a 20 hetes genetikai UH. Ugye nagy baj már nem lehet?

Figyelt kérdés
Volt már 1 Missed AB és ez a terhesség sem indult problémamentesen.Nagyon félek, hogy valami rosszat fog látni a doki holnap.De ugye nem?
2009. márc. 29. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ne aggódj minden oké lesz,ha ezek az eredmények jók amik eddig voltak minden oké lesz,tudom,hogy aggódsz de ne légy ilyen pesszimista,ne gondolj a legrosszabbra.Minden oké lesz.21hetes km.Boldog babavárást
2009. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a választ, neked is boldog babavárást kívánok.
2009. márc. 29. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is holnoap megyek a genetikai uh-ra. Nem tudom miért nem tudok megnyugodni. Valamiért aggódok egyfolytában.

Igaz veszélyeztetett vagyok, vérzésem is volt, deérzem, hogy mocorog, meg óriási hasam van, mégis parázok.


Szorítok neked, minden rendben legyen!

2009. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! A második válaszolónak üzenem (ha még erre jár)

Én már túl vagyok az UH-n. hála az égnek mindent rendben talált a doki.1 hatalmas kő esett le a szívemről.A nemére is fény derült fiú lesz.Én is veszélyeztetett terhes vagyok.

Remélem nálad is minden oké lesz. DRUKKOLOK nagyon.

Minden jót kívánok nektek.

20+4 hetes

2009. márc. 30. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Most jöttem haza az uh-ról. minden oké, 19+4 vagyok most. Sajnos hason feküdt a baba, azt mondta a doki, van esély rá, hogy fiú (már van egy 4 éves kislányom, apa nagyon fiút szeretne), de nem 100%.


Örülök, hogy nálad is minden rendben! Boldog babavárást!

2009. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!