Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 0,7 MoM lett az AFP-m.18....

0,7 MoM lett az AFP-m.18. heti genetikai uh jó, kombinált teszt negatív, tarkóredő is rendben volt. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Elküldtek genetikára, de az orvosom szerint nem kell aggódni. Tényleg?

Ezek a méretek tényleg jók??

BPD:46mm, THX:37mm, FL:28mm.

Vagy aggódnom kellene??? Köszi előre is!


2009. ápr. 6. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj! Majdnem így voltam én is! Csak nekem 0.79 lett. Azt mondta a doki ez jó ne aggódjak! 0.5 től jó! CSak nyugi!
2009. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az én AFP-m 0, 77 MoM lett, nem küldtek vele genetikára, azt mondták , rendben van, tehát Neked is:) De ha beÍrod az itteni keresőbe, akkor egész sok kérdés és válasz van ezzel kapcsolatosan.

A mi méreteink:

BPD: 44 mm

Fl: 27 mm és kisfiú:)

2009. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Beírtam a keresőbe, csak így nyugodtabb vagyok! Nekünk nem mutatta magát... :-( Bár ez a része nem is nagyon érdekel, csak egészséges legyen!!!!!!!!!!!!444
2009. ápr. 6. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 0,7 lett és nem küldtek sehova,azt mondták jó. Csak itt olvastam hogy nem is bizti hogy ez annyira jó... De inkább nem parázok! Te is nyugi! =)
2009. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Holnap remélem kiderül, mert megyek Győrbe genetikára! Reménykedem! Azért az fura, hogy egyeseket még alacsonyabb értékkel sem küldenek el, én meg rághatom a kefét!!!
2009. ápr. 6. 13:57
 6/12 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok, most 26. hetes, és a 16. héten 4D-n mutatta meg magát:) Azóta is mindegyik uh- on mutogatja a kukiját:) Az egyik barátnőmet 0, 55-tel sem küldték sehova (pedig " túlaggódós" orvosa van),tehát tényleg ne izgulj! Azért írd meg, hogy minden rendben, így másokat is meg tudsz nyugtatni esetleg:)
2009. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké írok és köszönöm a válaszokat! Gratula a kis kukishoz! :-)
2009. ápr. 6. 14:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Az uh sokkal, de sokkal megbízhatóbb, mint az afp! Nagyon sok országban nem is nézik, mert sokszor fals eredményt ad és csak riógatja a kismamákat. Ha jó lett a 12. heti genetikai uh és a 18. heti is akkor sztem nincs miért aggódnod. A dokid sem aggódik, te se tedd! ;)
2009. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2009. ápr. 6. 16:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már tapasztalatból mondhatom, hogy nem lesz semmi baj. 0,64 volt az afp, a kombinált tesztem pedig nekem is negatív. Engem nem küldtek genetikára egyébként.

De a lényeg, hogy egészséges kislányom született immár 7 hete. :-))

Ne aggódj, a Te értéked nem is alacsony egyáltalán!!

2009. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!