Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden a Női Klinikán 20...

Szegeden a Női Klinikán 20 hetes ultrahangról lehet vásárolni fényképet? Hogyan működik? Nekem eddig nem mondta az orvosom sem, senki, mindig a telefonommal próbáltam a végén képet csinálni.

Figyelt kérdés
Elég bosszantó, mert mindig csodálkoztam h egy csomó kismama rakott fel képeket, és egyszer kérdeztem is az orvosom a magánrendelőjében, azt mondta ő nem tud adni, de a töbi opciót meg sem említette.
2011. júl. 6. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én orvosom se tud adni, csak ha lefotózom a monitort, de az olyan béna. A Női Klinikán a 20 hetes uh-n megkérdeztem a nemét, Sikovanyecz doktor úrnál voltam, aki nagyon készséges volt, kint vettem észre, hogy egy fotót is csatolt a leletemhez ingyen. Mivel van rá módjuk, hogy nyomtassanak, pénzért is adnak szerintem. Meg a Vasasba a Kakuja doktor úrnál tudnak nyomtatni, ott nagyon profi gép van.

Mi ma megyünk 4D babamozira, remélem jól sikerül, mert mindössze 4 szedett-vetett képünk van eddig a babáról. :)

28h km

2011. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!