Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben Kyncs 4D ultrahangról...

Győrben Kyncs 4D ultrahangról tapasztalatok? Mennyi az ára? Csak délután vannak? Mi a számuk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Győrben csak oda menj sehova máshova!

Én 36. héten voltam ott mert akkor még mindig nem láttuk a baba nemét. Nagyon kedvesek voltak azt is mondták ha nem lesz jó a felvétel nem kell kifizetni a teljes árat vagy visszahívnak máskor ha, nem akar a babó, úgy fordulni. Mondták előtte fél órával egyek csokit meg igyak egy kis kólát attól felébred a bébi. És itt van a legjobb gép a rendelő is szép igényes. Nem tudom van e délelőtt de mi pl szombaton voltunk. A kórházi uh-s nő csinálja a babamozit aki Maca néven ismert. A végén nekem azt mondta dugjam el a fotót a táskámba a fizetésnél, azt ajándékba adja. Amúgy 10.000 Ft a dvd, a kép az plusz. Mindent megmért mindent megmutatott kb fél órás a dolog.

Tel:30/950 1510

Corvin u 4

2011. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszod, sokat segítettél!
2011. szept. 1. 11:07
 3/10 anonim ***** válasza:
n
2011. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mi is a Kyncsbe voltunk,nagyon jó.A kötelező Uh-ra is oda megyünk.Mindenkinek ajánlani tudjuk,de ne hozd a hölgyet kellemetlen helyzetbe!
2011. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy ne hozzuk kellemetlen helyzetbe?
2011. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ha valamit ajándékba adnak bizalmasan azt nem kell világgá kürtölni.
2011. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja már értem:) és teljesen egyetértek, mi is készülünk a Kyncs-be csak még nem tudjuk, hogy mikor lenne a legjobb mert még csak a 14.hétben vagyok.
2011. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mi a 24.héten voltunk,nem is gondoltuk mennyi minden látszik és milyen szép.A 31.re is megyünk.
2011. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 F.Timi válasza:
Sziasztok!
2016. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 F.Timi válasza:

Olyan sokat dicsértétek ezt a "kyncs"bunkók tanyàjàt,hogy úgy döntöttem én is oda megyek szűrésre.Nagyot csalódtam bennük!!! Bementem ultrahangra,ott a hölgy azzal volt elfoglalva,hogy a csütörtöki betegeit akik az ismerősei senki ne rakja àt màsik időpontra.Ezen veszekedett a egyik kis hölgyel aki a kollégàja volt.Aztàn nehezen

észrevett engem is és elkezdte a vizsgàlatot.Ilyen bunkó személlyel még nem talàlkoztam,elkezdte ütögetni a hasam,meg annyira nyomkodta azt hittem kinyomja belőlem a gyerekem! Ennyi pénzert elvàrtam hogy normàlisan bànjanak velem.Mielött tàvoztam voltam,mondtam a hölgynek aki az időpontokat adja,hogy nem tudom hogyan jövök legközelebb mert ritkàn van vonatom és 200km kell utaznom.Ő is nagyon bunkó volt azt mondta nem tud màs időre időpontot adni,miért nem Pestre mentem,mert ott is csinàlnak kombinàlt szűrést! Nagyon felhàborítónak

tartom ezt az egészet,hogy még a pénzedért sem azt kapod amit elvàrsz.Senkinek nem ajànlom őket!!!Soha többé nem mennék hozzàjuk! Ja,meg semmiről nem vilàgosítanak fel telefonon,csak amikor ott vagy akkor szembesülsz olyan dolgokkal amiket ha előre tudnàl el sem mennél!!!

2016. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!