Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes ikerterhes vagyok...

22 hetes ikerterhes vagyok egyfolytában szivárog valamiféle vizes folyásom (nem vizelet) ma reggel óta, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Igaz nem lehet magzatvíz?Jaj rettegek!
2011. júl. 6. 12:24
 61/118 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kiengedik holnap, és még mindig 3 in 1 lesz!

Írj nekünk légyszi, mert rengetegen aggódunk!

2011. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/118 anonim ***** válasza:
100%

Reméltem, hogy mára lesz valami hír Rólatok!

Kérlek mindenképpen írj majd, hogy mi van veletek!

Naponta többször megnézem a kérdést, hátha válaszoltál már.

Így ismeretlenül is nagyon izgulok értetek.


július 6. 13:54-es vagyok

2011. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/118 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még egy darabig várnunk kell a Kismama jelentkezésére. Amikor nekem terhesség alatt be kellett feküdnöm a kórházba, nagyon sok olyan kismama volt, akik már hetek óta bent feküdtek visszatartáson.

Szóval véleményem szerint minél később jelentkezik, annál jobb. Hisz sajnos valami gáz lehetett, ha azóta nem jelentkezett, magyarul biztos kórházban van...........csak abban reménykedem, hogy az általam leírt ok miatt.

2011. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy végig bent kell maradniuk. Mindegy, csak egészséges babák legyenek!
2011. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/118 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni hogy mi van velük
2011. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/118 anonim ***** válasza:
igen ,jó lenen tudni mi van velük.
2011. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 anonim ***** válasza:

Július 6. 13:54-es vagyok

Még mindig várjuk rólatok a híreket.

2011. júl. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/118 anonim ***** válasza:
100%

Lányok! Szerény eszmefuttatásom alatt erre jutottam:

- a Kérdező biztos, hogy bement a kórházba és biztos, hogy valami nem volt szegénynél rendben

- ha válaszolt volna már nekünk, akkor sajnos valószínű a legrosszabb miatt, hisz ha tragédia történt volna, akkor őt már kiengedték volna a kórházból

- bár tény, hogy ilyen esetben sem ide rohan az ember írogatni, de szívből bízom benne, hogy ez a varriáció nem valós

- szerintem az van, hogy tényleg esetlegesen a magzatvíz szivárgott, és bennfogták megfigyelésen, visszatartáson.

- ez egy iker várandósnál akár azt is jelentheti, hogy végig bent tartják, hisz 22 hetes volt majd' 10 nappal ezelőtt

- ha baj is van, akkor is már csak heteket kell kihúzniuk, és egy esetleges szülésnél már jó eséllyel indulhatnának a picik, és szerintem ezért fektették be.


Remélem, hogy idővel majd válaszol nekünk, mert tényleg sokan aggódunk értük. Én is naponta többször megnézem a kérdést....

2011. júl. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/118 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam neki privát levelet, de arra sem válaszolt.
2011. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/118 anita0802 ***** válasza:
100%
remélem minden ok
2011. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!