Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a vélemeénye, tapaszt...

Kinek mi a vélemeénye, tapasztalata ezekről: -utazás, autózás (hosszabb távon a zötykölődés miatt kérdem) -koncertek, színház -kirándulás? 5h km

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 10:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a vezetés lemaradt :)
2011. júl. 7. 10:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint milyen tapasztalat? A terhesség még mindig nem betegség!:) Ne parázz ennyire!
2011. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5 hetesen mindet simán ;)nekem a dokim anno azt mondta, amikor már csak kb 1,5-1 hónap volt vissza, hogy a hosszú vonatutakat lassan mellőznöm kellene, addig a fentiek közül egyik sem volt "tiltólistán", 5 hónapos terhesen megjártunk kocsival egy Olaszország-Magyarország távot, nem volt semmi gond
2011. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

5 hetesen? Ne bolondozz már. 5 hetesen még versenyeztemés utána is edzettem minden nap.

Régen pedig dolgoztak az utolsó pillanatig.

Nem vagy beteg

2011. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mehet mind, ha nincs gond a terhesseggel. Sokat ekozul ki sem lehet kerulni egy atlag embernek, meg nem is kell bezarkozni egy egeszseges terhessegnel. En mindig ugy gondoltam, hogy leszek en meg eleget otthon akkor, amikor kicsik lesznek a gyerekek, akkor ugysem fogok dolgozni, nem lesz konnyu annyiszor kimozdulni, koncertre menni, stb.

Az elet is ugy hozta, hogy sokat is kellett mennunk, amikor a gyerekeket vartam.

En dolgoztam sokaig, csavarogni, kirandulni is szeretunk, akkor is jartunk, de utaztunk at Europan is autoval, egy napos utak voltak, meg nagy pocakosan is. Koncerten is voltunk, tobbszor repultem is, koltozkodtunk is ketszer.

Egyszoval en azon kivul, hogy nem ittam, nem dohanyoztam, rendszeresen jartam vizsgalatokra es meg jobban odafigyeltem a taplalkozasomra es nem hajtottam tul magam, ezen kivul nem valtoztattam az eletmodomon a babavaras miatt.

2011. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdem és "félek", mer 2009 spontán vet. 2011 missed ab. ez a 3. és nem akarok bajt.Kapok Utrogestant.iszok palástfűteát, MagneB6,folsav, clexane. 16án lesz az első uh
2011. júl. 7. 10:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Értelek! De te is tudod, hogy nem ezen múlik! Ha nem akar megmaradni, akkor úgy sem fog. Az,hogy kicsit zötykölődsz egy úton nem nagyon befolyásolja.
2011. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Meg neten olvastam ezt:

A legfontosabb, hogy a születendő gyermek édesanyjánál ne forduljon elő cukorbetegség, magasvérnyomás, jelentősebb túlsúly, korábbi vetélés vagy koraszülés, illetve a trombózisra való fokozott hajlam. Ha ez a feltétel teljesül, akkor a világ számos pontjára nyugodtan elutazhatunk a terhesség hatodik hónapjának, vagyis a második trimeszternek a végéig.

2011. júl. 7. 10:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs komplikáció akkor miért ne? A te esetedben viszont meg kellene beszélni az orvosoddal :)

1 még mindig dolgozó több mint 100 km-t naponta utazó 32 hetes km

2011. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes vagyok, az elkövetkezendő 2 hónapban előttem áll, egy 300km-es egy 500km-es és egy 3000km-es út is.

Sőt már koncerten is voltam, és moziban is, még kávézóban is, és Budapesten nap mint nap vezetek, macskakövön, kátyúkon, villamos síneken keresztül.

Van amikor nem a legjobban esik a zötykölődés, de valahogy el kell jutnia az embernek A-ból B-be!

Ja és 4 hetesen hegyet másztam, még nem is sejtettem hogy terhes vagyok. Persze azóta nem!

2011. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!