Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton leszek 20 hetes, s...

Szombaton leszek 20 hetes, s nem nagyon érzem a Baba mozgását! Néha azt gondolom Ő volt, aztán elbizonytalanodom. Sokat sportoltam, elég izmos a hasfalam, befolyásolhatja ez is?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok!

A méhlepényem bal oldalon tapad, és áthajlik a másik oldalra.Van ennek jelentősége?Előfordult mással is,h későn kezdte érezni Kicsi mozgását?


2008. febr. 27. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt, aki még 22 hetesen sem érezte, ne igzulj, nincs semmi baj!!

nemrég voltál uhon, gondolom ott minden redben volt.-)

IGen, a sportolástól is lehet, hogy erősebb a szervezeted, de más oka is lehet.

Ne félj, ne lesd annyira, én is ebbe a hibába estem. Ha érzel már valamit, az biztos az:-) Idővel sűrűbben érzed és erősebben is.-)

Nyugi:-)

2008. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,múlt héten minden rendben volt az Uh-on!

Köszönöm a bíztatást,szükségem van rá!

2008. febr. 27. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztos őt érzed, ne aggódj,szép lassan egyre erősebben jelentkezik majd.Hosz tudod nem vagyunk egyformák, és ők sem:-)Ne félj, fog ő még focizni a hugyhólyagoddal:-))

Boldog babavárást!

2008. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A barátnőm a 23. hétben érezte először a picit, ne aggódj, ahogy a pici hétről-hétre erősödni fog, Te egyre jobban fogod érezni a kis rugásait. De az is lehet, hogy úgy fekszik, hogy éppen a belső szerveidet rugdossa, amit nem érzel, vagy éjszaka mozog amikor alszol. Boldog babavárást! 30. hetes kismama
2008. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!