Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros kismamik, szerintetek...

Cukros kismamik, szerintetek az időjárás befolyásolhatja a cukor szintet?

Figyelt kérdés
Ugyanis nekem tegnap óta(este)7.3volt a cukrom,majd azóta folyamatosan ugyan annyi!Előtte aránylag jó értékeim voltak,az étkezésemen nem változtattam,nagyon oda figyelek,sem sütike,semmiféle édesség,vagy tiltott dolog nem csúszik le!Sajnos a diétás dokim szabin van csak hétfőn lesz,gondoltam megkérdezem hátha valaki tud tanácsot adni!
2011. ápr. 15. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiam cukorbeteg, de neki van, hogy nagyon magas a cukra, ha rossz az idő vagy időjárás változáskor.

Úgyhogy el tudom képzelni, hogy az idő befolyásolja. Nekem azt mondta a diabetológus, hogy nem is lehet ilyenkor semmit tenni, én hiába adtam neki több inzulint, akkor is magas. (viszont ha nem adok neki szénhidrátot vagy keveset, abban a pillanatban behipózik és 2 a cukra). Azt is mondta a diabetológus, hogy nehogy azt higgyem egészséges szervezetben nem ugyanez zajlik. Nem lehet mit tenni. Úgyhogy nem tudok okosat, csak azt, hogy elképzelhető, hogy az időjárás okozza.

Ja és van, hogy melegfront van és akkor inzulin nélkül, annyit ehet, amennyit akar és amit akar és nem megy 3 fölé.

2011. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!