Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+1 hetes vagyok, kb 5napja...

18+1 hetes vagyok, kb 5napja alig alszom, forgolódok éjszaka, és a legkellemetlenebb h a hasamnak sehogy sem jó! mi lehet velem?

Figyelt kérdés

ha kitámasztom a hasam, ha háton, ha már majdnem hason fekszek, sehogy sem jóó! mintha már "zavarna" a hasam!ma hajnalban még a fejem is elkezdett fájni, de nem hagyja abba!

de babó hál'istennek rengeteget mocorog!


2009. márc. 30. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ez így. :) Én a harmadikkal majdnem két hónap fél éjszakáit a karosszékben aludtam, mert rosszul feküdt, ha nekem jó volt, akkor az neki nem tetszett és fordítva.
2009. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Hajjajaj , micsoda ismerős "tünet" :) Volt, hogy 2szer is felkeltem éjjel, mert annyira nem tudtam aludni. Próbáltam forogni , de sehogy se volt jó :) Ez a terhesség egyik "kellemetlen" velejárója lehet, nekem még hátfájás is jött hozzá. Aztán mostmár kezdem egész jól érzeni magam , ügy 3-4 hétig tartott.Nem tudom mitől lehet ez , talán megváltozik a súlypontunk a baba meg a testünk miatt...

Kitartás!:)


30 hetes kismami

2009. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia.19 hetses vagyok.én is detto ezzel a problémával küzdök.az elalvás kegyetlen,nehezen találom meg a helyem,még a párnát is odaraktam a hasamhoz.miután elalszom ugy hajnalig nincs gond de aztán utána 5-10 percenként felébredek.egyszerüen nem tudom a helyem megtalálni,ami kényelmes lenne.elötte mindig hason aludtam el,de most már nem tudok mert a babo ott a pocimba,na meg már a hasam is utbavan.de azért néha arra ébredek h hason vagyok.tudom h nem nyomom össze,de akkor is.remélem nem fog ez a rossz alvás végigkísérni.

Boldog babavárást

2009. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!