Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 12 hetesen fájdogál a...

Ha 12 hetesen fájdogál a hasam és a derekam az normális?

Figyelt kérdés

Vérzésem nincs, bár ideges voltam néhány napig mert műtötték az anyukámat!

Ugye nem lett baja a babának?

A 12 hetes uh-n még rendeben volt minden, de ez azóta történt.


2011. júl. 9. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj dokihoz,derékfájás lehet a vetélés,szülés jele,és a hasfájásé pláne!

ha van otthon igyál meg magnézium pezsitabit 500mg,vagy magne bb6 ból 3-4 darabot,és utána indulj orvoshoz!!!!!

2011. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jézus, dehogy... Vegyél be MagneB6-ot, az jót tehet görcsök esetén. A hasfájás (tompa nyomásérzés) és a derékfájás (úgyszintén) is teljesen természetes, ha nagyon görcsölsz vagy ha nagyon fáj, akkor menj orvoshoz, és persze még akkor, ha vérzel. Ha érzed hogy fáj vagy feszül, akkor feküdj le kicsit, ha pihenésre jobb, akkor ez a terhesség velejárója.

Bízz magadban és bízz a testedben, hallgasd mit mond a "belső hangod" és ennek fényében dönts. Remélem nem misztifikáltam túl :)

Boldog babavárást neked.

2011. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak enyhe fájdalomról van szó,akkor normális,ugyanis nő a méhed,nyúlnak a szalagok.Amíg nem görcsölsz vagy vérzel nincs semmi probléma.Vegyél ba MagneB6-ot és feküdj le,nézz egy jó filmet vagy olvass egy jó könyvet.Jó babavárást!
2011. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!