Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg minden terhes nő...

Tényleg minden terhes nő rendszeresen bekakil, bepisil, hány stb?

Figyelt kérdés
A párotok hogy bírja?
2011. aug. 17. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Te hány éves vagy??? 12???
2011. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bele a wc-be :)

Én még egyszer sem sz.artam magam össze mióta terhes vagyok, így az ember is viszonylag jól tűri, a pisivel meg a hányással is hasonlóképpen vagyok.

Én abszolút szagtalan terhes nő vagyok.

Ez amúgy most komoly kérdés? :))

2011. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Kedvesem magadból indulsz ki esetleg vagy honnan szedted ezt a butaságot?

A hány az még helytálló lenne, de ha egyszer terhes leszel (feltéve , hogy kislány vagy) kívánom, hogy kakilj be és pisilj be és kérdezd majd meg a párodat, hogy bírja.

2011. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Valamilyen orvosnak sürgősen mutasd meg magad!

Leginkább egy pszichiátert ajánlok, mert ha igaz, akkor ez nem normális, ha meg viccelsz, akkor azért.

2011. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Bekakil, na ott már nagyon nagy gond van ha csak úgy, amúgy szüléskor, kitolás közben előfordulhat, hogy egy pici kijön, nem annyi, mint reggel a porcelánistenségbe.

Bepisil, hát az utolsó hetekben a baba nyomhatja a hólyagot és 1-2csepp bemehet, meg ha alig bír menni max akkor is ha nem ér el a wcig... de konkrétan bepisilni nagyon kevesen

Hányás, senki se tudja miért pontosan, de a hormonok megváltoznak, ki és be kapcsolnak a szervezetben bizonyos dolgok, ezért az első 12hétben nagyon sokan hánynak, ezzel jár ez az egész...

2011. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd meg anyádat.
2011. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ilyen bunkó módon és lekezelően válaszolni, tisztelet a kivételnek. Ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk. Nem vagyok anyuka, terhes sem vagyok (még messze vagyok tőle) és többször olvastam itt a gyk-n is, hogy betétet kellett használniuk terhesség alatt, mert nem mindig tudták visszatartani a vizeletet vagy a székletet.
2011. aug. 17. 12:24
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy fogalmaztál, hogy MINDEN terhes és RENDSZERESEN. Ez erős túlzás és sérti is a várandósok többségét, akiket nem érint azt hiszem ez érthető.

Nézzük külön-külön. Bekakilás terhesség alatt nem jellemző, de szülés alatt igen. Ezért szoktak szülés előtt beöntést javasolni. Van aki nem kéri , így a baba kitolásakor kifejtett erölködés a székletet is kiszorítja a hasüregből. Szülés után csak a végbél és vastagbél sérülése okozhat széklettartási problémát, amit a gátmetszéssel kerülnek el, ezért nagyon ritka.

Vizelettartási probléma várandósság alatt valóban előfordulhat, bár nem gyakori. Ilyenkor a baba súlya nyomja a hugyhólyagot, ezért gyakran kell üríteni. Ha amúgy sem erős a záróizom, akkor a vizelet csöpöghet. Szülés után a záróizom nyúlása miatt lehet gond. Mintkettő orvosolható gátizomtornával.

Hányás a terhesség első harmadában fordulhat elő. Nem törvényszerű és nem mindennapos akkor sem. Szülés alatt is előfordulhat, de nem gyarori dolog.

hogy ezeket kinek hogy tolerálja a párja, az egyénfüggő. Én az első két dologot még nem tapasztaltam négy kihordott terhesség alatt, viszont a hányással volt dolgom. Párom nagyon megértő volt, sajnált és csodáltm hogy milyen jól bírom. :)

2011. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

1, Sokan hánynak a terhesség elején,a hormonok miatt (én nem hánytam)


2, Nagyon kevés nőnél előfordulhat akaratlan vizeletcsepegés a terhesség utolsó heteiben,és igen,lehet olyan hogy 1-2 csepp becsurran,mert nagy a pcak,és nyomja a baba a hólyagot (velem ez sem fordult elő)


3, Bekakálásról még nem hallottam.Max.ha rájön valakire a szapora,és nincs budi :D (ez sem történt meg szerencsére)


Szóval ha odakerülsz nem kell aggódnod.

2011. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!!! Legalább is én nem. Hányni hánytam az elején, de a WC-be. A többi dolgom meg ugyanúgy végzem, mint a várandósság előtt.
2011. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!