Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lelassult a babám, hüvely...

Lelassult a babám, hüvely szurkálás hasonlók jelezheti hogy mindjárt itt a szülés ideje?

Figyelt kérdés
Görcsölget a derekam,többet járok wc-re a "nagydologgal"olyan furcsa táguló érzés a hüvelyemben szurkálással párosítva,2 ujjnyira nyitva vagyok,ja és 36+2napos,eléggé keveset mozog a baby de ez gondolom lehet a melegtől is....Remélem ez még nem a szülés közvetlen közeledtét jelzi....
2011. júl. 11. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazabol akar a szules jele is lehet! Zuhanyozz le, ha elmuli a gorcs akkor csak joslo volt...ha nem akkor figyeld, ha rendszeresedik akkor ebbol baba lesz :)
2011. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj be a szülészetre AZONNAL!

Ez nem játék,mert ha szülési fájások akkor visszatartást vagy bár mit csinálnak.( ha szükséges)

2011. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is bemennék az ügyeletre!

Egy utat megér!

2011. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még csak 33 hetes vagyok de nekem is előfordul szurkálás a hüvelyemben és az a fura táguló érzés a hüvelyemben. De ezek nekem kb. félidőtől megvannak. A derekam nekem is fájdogál, viszont nekem teljesen zárt a méhszájam és néha nekem is lustálkodik a babám, bár azért azt nem mondanám, hogy alig mozog. Tehát lehet, hogy nem a szülést jelzik ezek a tünetek, de inkább vizsgáltasd meg magad, hogy megnyugodhass! Remélem nincs semmi baj! :-)

2011. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!