Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismami vagyok. Két...

10 hetes kismami vagyok. Két napja nincs hányingerem, nem émelygem, a cicim sem fáj már annyira, és a hasam sem szúrkál. Normális ez? Vagy kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 06:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában a 12. hét körül megszűnnek a tünetek. Nekem is volt hogy eltűnt 1-2 napra, aztán újból visszajött. Most 12 hetes vagyok és most érzem, hogy kezdenek végleg megszűnni a rosszullétek. Aggódnod semmiképp sem kell, lehet visszatér még, de az is lehet neked csak eddig tartottak a rosszullétek. Van akinek a 9. hétig tartott csak!
2009. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem is 10 hetesen volt hogy elmúlt hirtelen sok tünetem, nem fájt a cicim, nem émelyegtem, csak a húsundor maradt meg. Én is beparáztam hogy mi lehet...! De 2 nap múlva úgy visszatért a mellfájdalom hogy csak na! Ez előfordul. Persze jobb félni mint megijedni. Ha gondolod és megnyugtat menj el uh-ra, hogy megnyugtassanak minden a legnagyobb rendben! :)
2009. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!