Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamäk, ti hogy...

38 hetes kismamäk, ti hogy vagytok? Megforduläs, alväs közben? Derek, szemeremcsont, farcsont fäjäs? Mindenki ennyire türelmetlen mär mint en?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 37 hetes vagyok,de már nekem is mindenem fáj.Aludni nem tudok,mert még a fájdalom mellé köhögök is.Nem bánnám már ha lassan túl lennél rajta.Nagyon türelmetlen,feszült vagyok.Te is így vagy?Boldog babavárást!
2009. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és aludni meg csak a bal felemen tudok.Nem jó már sehogy sem.
2009. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem nem fáj semmim,csak nagyon fáradt vagyok,mert már sehogy se kényelmes feküdni,sőt ülni se.Ha sokáig állok,akkor meg bekeményedik a hasam.Szóval,én is várom a végét.minden jót Nektek,Lányok!
2009. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aludni én sem tudtam fájt a derekam a hátam a nyakam szinte mindenem!Másodpercenként mentem pisilni már elegem volt a TV-be meg folyamatosan nyomták hogy ez szült meg meg az szült meg ááá én olyan irigy voltam!38 hetes voltam.2007 május 17-re voltam kiírva!!!És május 5-én este 10-kor elfolyt a magzatvízem írány a kórház és 6-án reggel ANYÁK NAPJÁN megszületett életem szerelme a kis Martinom!!!
2009. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a välaszokat!en megprobälok,NEM belegondolni a szülesbe,mert akkor elkap a "felelem",viszont mär nagyon värom hogy a kezemben tarthassam a kis pocaklakomat.De ha a manomra gondolok hogy mindez ö erte van,akkor "enyhül" minden fäjdalmam,es szorongäsom!

Kivänok mindenkinek könnyü szülest,es csodälatos babäzäst!

2009. márc. 31. 10:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Utólsó válaszoló vagyok!!!Ne félj nekem is Martin volt az első baba és sajnos nekem a páromon kivül senkim se volt(Teljesen árva vagyok)akivel megbeszélhettem volna a dolgokat!!!És ha fáj is hidd el annál csodálatosabb érzés mint amikor felsír nincs még egy a világon én bizony elbőgtem magam!!!
2009. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolso välaszolo,nagyon köszönöm a välaszodat.En is pont "ilyen" ärva vagyok.A ferjemen kivül nincs senkim,es räadäsul külföldön elek!Anyukäm meghalt amikor 8 eves voltam,apukäm több mint 600 kilometerre el tölem.Anyosom(4 gyerekes anyuka),de azonkivül hogy neha veletlenül megkerdezi hogy hogy vagyok,nem sokat törödik a dolgokkal(igaz,ö is 160 kilometerre el töllünk).

Ezert a pocaklakom,es a ferjem a mindenem!!

2009. márc. 31. 12:49
 8/11 anonim ***** válasza:
:(:(:(Akkor egyformák vagyunk de sebaj ott a párod meg a babókád te annál nagyobb szeretettel fogod a gondját viselni mert bepótolod neki még anyukád és apukád szeretetét is!!!!Amugy kislányt vársz kisfiút?És mi lesz a neve?
2009. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy!Ez meglepi lesz!!Ha kisläny akkor Lara,ha kisfiu akkor Däniel nevet kapja a manoka.Mivel ferjem oszträk,ezert semleges(se magyar,se nemet) neveket kerestünk.
2009. márc. 31. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindkét név nagyon szép!!!Vigyázz magatokra és sok boldogságot nektek megérdemlitek!!Puszi
2009. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!