Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érdekel a szex. Mi lehet...

Nem érdekel a szex. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A 23. hétben járok. Az elejétől szinte nulla a szex iránti vágyam, pedig a baba előtt ez nem így volt. A 3. babónkat várjuk, de nem tudom mi történt velem, a szex teljesen hidegen hagy, a másik két terhességem alatt végig aktívak voltunk, és jól is esett. Más is van így ezzel?
2011. júl. 11. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

na akkor már nem vagy egyedül.

elképesztő hogy engem is mennyire nem izgat a dolog szegény párom, nagy nehezen két hetente kibírtam.egészen a múlt hétig most meg......... :) 25hetes vagyok.

pont ma mondtam neki ne kapjon vérszemet.

fel a fejjel.

2011. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bezzeg én,meghalok a szexért!Sajnos el vagyok tiltva és úgy néz ki hogy végig el is leszek:-(


7hkm

2011. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem kívánom a sexet! Pedig előtte, már volt hogy szegény férjem sexmániásnak titulált :))


Egy másik 7hkm

2011. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok és a terhességem elejétől számítva 3x voltunk együtt. Nem tudom én sem, hogy mitől lehet és sajnos ellenszert sem tudok. :( Engem nem különösebben zavarna mert ha a párom nem említi akkor eszembe sem jut de őt természetesen nagyon zavarja. Nemrég már azt mondta, hogy ha nincs is kedvem hozzá legalább hagyjam magam mert igazán kibírhatnám azt a fél órát néha-néha... De egyszerűen irtózom a gondolattól is, hogy ott duhajkodjon a babám feje mellett. Remélem a szülés után jobb lesz a helyzet...
2011. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!