Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó menstruáciom alapján...

Az utolsó menstruáciom alapján ma vagyok 6 hetes. Jövö héten kell visszamennem a dokihoz. Normális hogy még nem kaptam semmi papirt? Már mult héten látszodott a baba a hasi ultrahangon.

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt szívhang?
2009. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy amíg nincs szívhang, addig még várnak. Jövő héten már biztos lesz, addig meg kitartás!
2009. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én először 5 hét 3 naposan voltam, már volt szívhang, de nem adott papírt, majd 10 hetesen megint voltam és akkor mondta, hogy mehetek a védőnőhöz.
2009. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

7-8 hetesen kapsz a dokitól igazolást a terhességről és ezzel kell felkeresnek a védőnőt aki majd kiállítja a terhes gondozási kiskönyvet, 12 hetes korodig kell felkeresned én a 10 héten voltam először az enyémhez,

Boldog babavárást,

21 hetes kismama:)

2009. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl hamar mentél dokihoz. A hatodik héten már van szívhang és a dokik csak azt tekintik élő terhességnek és csak arról adnak igazolást. A hetedik héten biztos lesz szívhang, valószínű ezért rendelt vissza a doki a jövő hétre.
2009. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az első babával 7 hetesen voltam először dokinál, aztán visszahívott 3 hét múlva, és csak akkor adta ki a papírokat. Most a másodiknál 9 hetesen kiadta, azt mondta elég erősek az életjelek. Igaz, akkor már ficánkolt is a kis drága :)


5-6 hetesen igazából még csak a petezsák látható, az embrió még annyira pici, hogy ő nem igazán. Ezért hívott vissza későbbi kontrollra, szerintem megvárja, hogy beinduljon a növekedés.

2009. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!