Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hétig mehetek strandra?

Hanyadik hétig mehetek strandra?

Figyelt kérdés

Már egyszer voltam idén strandon, és lehet, hogy mennék még, de nem tudom, hogy szabad-e.


30 hetes kismama


2011. júl. 12. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

pont tegnap volt erről szó a tv-ben, a doki azt mondta hogy ha zárt a méhszáj, akkor nyugodtan lehet fürdeni jó vízminőségű vízben, tehát pl a Dunát nem javasolta, de a Balatont igen, ill azt mondta a tenger nagyon egészséges

viszont ha nyitva van a méhszáj, akkor szigorúan tilos!

2011. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A természetes vízben nehezebb összeszedni kórságot, de a strand mindig rizikós.Legalábbis én valahányszor mentem mindig egy bolondgombával tértem haza, pedig nem putri strandra mentem.
2011. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne ez igaz, csak hát honnan tudja az ember, hogy a múlt héten még zárt méhszáj kinyílt-e vagy sem?


én nagyon szenvedek, imádom a vizet, mennék strandra, de nem merek.... Max úgy, ha csak zubanyozom, de úgy. Eg nem éri meg a drága belépő.

2011. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is 30 hetes kismama vagyok, a hétvégén a Balatonon voltunk, meg ma-holnap délután is leugrunk munka után :) Strandon is voltam többször, semmi bajom nem lett. Igaz, hogy én teljesen zárt vagyok, ha nem így lenne, akkor azért meggondolnám :)
2011. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem az orvos nem szokott megvizsgálni(eddig kétszer tette, mikor mondtam neki,hogy bő folyásom van és viszket) csak max a szívhangot nézi kb tíz másodpercig, ezen kívül soha nem mond semmit, így nem tudom, hogy nyílt vagy zárt a méhszájam:( Most mit tegyek? csak két hét múlva kell visszamennem hozzá.
2011. júl. 12. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: passzolok, fura, hogy összvissz 2szer vizsgált csak.
2011. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29 hetesen zárt méhszájjal csak tusiztam a strandon.Semmi kockázat!:)
2011. júl. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!