Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek van magánorvosa?!...

Akinek van magánorvosa?! Férjeteket/ párotokat bemutattátok egymásnak a terhesgondozás során, vagy nem? Csak a szülésnél találkoztak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
apa jött velem minden terhesgondozásra. amikor nem hüvelyi volt már az uh, ő is bejött.
2011. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem jött, ha tehette minden vizsgálatra.

A vicc az volt, hogy végül egy másikkal szültünk, mert az enyém beteg lett, és beküldte a fiát a szülésre. Azóta a fia a dokim. A második babánál meg ő nyaralt, így akkor az ügyeletessel szültem.

A szülésznő mindkétszer azonos volt. :o)

2011. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi.

nálunk ő vigyáz a "nagyobbra", így nem tud velem tartani. Most másik orvosnál szülök, és szeretném azért bemutatni valamikor egymásnak őket.

2011. júl. 12. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Nem tudjátok megoldani, hogy más (nagymama, nagypapa, nagynéni stb.) vigyázzon a nagyobbik csemetére?

Mikor bátyámék a második babát várták, mindig igyekeztünk úgy megoldani, hogy vagy anyukánk, vagy én a nagylánnyal legyünk, hogy ők közösen tudjanak menni a vizsgálatokra.

Végül a kislegény születésekor is én vigyáztam a nagylányra (már hónapokkal előre megbeszéltem a főnökömmel, hogy valamikor októberben előfordulhat, hogy betelefonálok, hogy na, MA van az a nap... szerencsére jól fogadta. Mondjuk akkoriban tudta meg, hogy nagymama lesz :D )

2011. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első perctől az utolsóig ott volt a párom minden egyes alkalomkor. Akár uh-n a kórházba, akár a terhesgondozóba az sztk-ba. Szorgalmasan kivárt minden percet amíg mi jöttünk.


Az orvosom így természetesen találkozott vele. A poén az volt, hogy mint kiderült anyósomék puszipajtija volt a dokink, mert 28 évig egy lépcsőházban laktak és fél évente összejöttek dumcsizni.

2011. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szervezés kérdése. Ha be akarod mutatni, mutasd be.

Nekünk volt olyan, hogy a nagy tesót is vittük. De jobbat mondok, barátaink még a hatodik gyerekükkel is kettesben mentek vizsgálatra, szóval semmi sem lehetetlen...

2011. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
másfél éves fiunkat mi is visszük magunkkal a terhesgondozásra. Jó, ha ismeri, a szülésnél a párom nem lehetett bent, ő volt az, aki kiment érte és behozta, hogy megmutassa, hova helyeztek el minket.
2011. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!