Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok és nem kívánok...

13 hetes vagyok és nem kívánok semmit enni. Reggeliztem de azóta semmi, ötletem sincs, és már kezd hányingerem lenni attól h üres a gyomrom. Nem baj?

Figyelt kérdés
A hústól undorodom, és a zöldséges kajákat már unom a tésztáról nem is beszélve. Mit főzzek?
2009. márc. 31. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó lenne enned valamit, mert a reggeli már régen volt.

Ha ennyire nem kívánsz semmit, próbálj meg enni egy kis gyümit, az általában mindíg jól esik.

2009. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam, tulajdonképpen bármit ehetnél, azzal csak javítasz a helyzeteden. Esetleg krumplipürét nem kívánsz? Trappista sajtot magában? Joghurtot? A gyümölcsök mellett én ezeket tudtam bármikor megenni, aikor igazából semmit se kívántam.

23hetes km

2009. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A reggeli bőséges volt, főtt toji pirítós, csemegeubi, és 2 kiwi. Gyorsan összeütök egy pizzát, csak nem gáz már, hisz nem eszem minden nap, azt talán ennék. A sajt jó ötlet, már be is kaptam pár falatot. :)
2009. márc. 31. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem azt egyél (mértékkel, ha olyan), amit kivánsz. Gyakran volt nekem is, ilyen, 13-14 hetesen végleg elmúlt, de néha előfordul még kb. heti egyszer enyhén rosszullét. Az erős fűszerekkel, hagymával mértékkel bánj: azelőtt én imádtam, most undorodom a fokhagymától!


Biztos vagyok benne, hogy fontosabb, hogy egyél ilyenkor valamit és néha lehet kivételeket csinálni. 3 hónap után ittam egy fél pohár kólát a férjeméből, mert egyszerűen a nyálam csorgott! Ennyi nem hiszem, hogy árt, rendszert viszont nem csinálunk belőle.


A pizza nem túl diétás, de lehet tápláló és finom, ha jó a tésztája, pl. te csinálod. Paradicsomban van sok vitamin, a sajtban fehérje, ha sok zöldség az jó és kevés husi sem árt. Nem hiszem, hogy óriási hiba lenne, csak próbálj kevés zsírral, nem örülten bekajálni üres gyomorra: na én ettől voltam még párszor még rosszabbul.


Kitartás! :-) hamarosan valószínű múlik, a legtöbbünknél legalábbis

2009. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Talán lesz, aki lepontoz. Nekem sokáig egyedül a húsleves (marha, tyúk, bármi) jött be és a ... kínai! Van egy anyukám közelében: nagyon megbízható, rég ismerjük, nagy a forgalma és még sosem volt rossz. Azért megbízhatatlan forrásból nem ajánlanám, de én alig tudtam megenni mást. Nem csípős ételeket válassz.
2009. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Olyan fura, hogy eddig sok mindent kívántam,most meg nem tudok mit enni mert semmi nem kell és minden undort vált ki. Szerencsére eddig 1 kg-ot híztam csak, mert egyszer sem hánytam. Persze néha én is iszok kólát (havonta 1szer)pl a moziban, az meg úgyis vizezett. De csak ritkán. Eddig 2szer ittam.


Ha van még jó tippetek kaja ügyben szívesen várom! :)

2009. ápr. 1. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia... én írtam az utolsókat. Vigaszképp, két hete iszonyat mennyi mindent meg tudok kivánni. Hál' istennek főleg gyümölcsöt, különösen az epret... ez sem túl jó mindig, mert összevissza mindenből eszem egy kicsit és a végén nem az igazi! azt hiszem az előző időszak miatt is van, de hízni nem híztam, sztem nincs annyi hely a gyomromnak már. Kitartás!!
2009. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!