Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes voltam, és...

Lehet, hogy terhes voltam, és elvetéltem? Az ilyen? (lent)

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk babát, ezért nem védekezünk.

A menstruációm 2 hetet késett, tegnap viszont iszonyatosan görcsölt a hasam, és még most is dől belőlem a vér(tegnap egész élénkpiros volt).

Most aggódok, lehet, hogy terhes voltam, és elment?

most már nem fáj a hasam, de még mindig nagyon vérzek.

menjek el orvoshoz sürgősen? és mit fog csinálni?

20/L


2011. júl. 13. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jöttek nagy darabok, akkor valszeg sima mensi. Egyébként ilyenkor simán kitisztul magától is, ha mégis baba volt. Ha megnyugtat, menj el dokihoz, de nem nagyon tud mit csinálni, max egy uh-t.
2011. júl. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csináltál tesztet? Ha nem, akkor csinálj most, elvileg még kimutatná, hogy terhes voltál- e.
2011. júl. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen még tényleg kimutatja, hogy ha terhes voltál egy teszt! Én is így jártam, elment a baba, de gyanakodtam csináltam tesztet és + lett! De már baba nem volt! De nekem csak 1 napot késett! Ha pozitív lesz a teszt, akkor szerintem nézesd meg magad egy orvossal, hogy tényleg rendben tisztult-e!
2011. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!