Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt az első dolog amiből...

Mi volt az első dolog amiből sejtettétek, hogy babát vártok? A menszi elmaradásán kívül, előtt esetleg.

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk tervezett volt így könnyű volt. De azért csináltam terhességi tesztet :)
2011. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig menstruáció előtt 2 héttel érzékeny volt a mellbimbóm nagyon kb 3-4 napig. Feltünt hogy már több mint egy hete érzékeny -és mirigyes lett. Ezért csináltam tesztet, ami beigazolta a gyanúmat :)
2011. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tünetre gondoltam pl.: nekem nagyon jó kedvem volt mikor meg kellett volna jönnie, máskor mindig feszült vagyok. Sajnos nem maradt meg.
2011. júl. 13. 17:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem amit írtam, tünetnek nevezik, de ne haragudj, nem derült ki a kérdésedből számomra lelki-pszichikai állapotváltozásos tünetekre gondolsz :)
2011. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az elsőnek írtam, lehet pont egyszerre írtuk, mert mire befejeztem már a Te válaszod is ott volt.
2011. júl. 13. 18:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Kényelmetlen volt mindenhogyan feküdni, feszült a cicim és rá sem bírtam nézni a kedvenc kajáimra, sokat émelyegtem.

Ez volt a másodiknál, ő meglepi baba, az elsőnél semmi tünet, ő pedig tervezett volt.

2011. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sírtam. Mindenen. Reklámokon, buta gondolatokon (mi lenne ha nem ismerném a férjem... ilyesmi), még az Öreg néne őzikéjén is.

Innen előbb tudtam, hogy terhes vagyok minthogy tesztet csináltam volna, mert amúgy kicsit se vagyok sírós.

2011. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én még azelőtt éreztem, hogy meg kellett volna jönnie, másfél héttel :) Teltnek éreztem a hasam lent a méhemnél, és picit szurkált is, néha. Pedig azt hittem nehezebben sikerül majd összehozni ennyi idősen, de azonnal sikerült :)Aztán amikor már csak egy napom lett volna a menstruációig, a lányom adott este egy tesztet, ne szenvedjek már, reggel csináljam meg. Azonnal 2 csíkos lett :))))))
2011. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

elso baba:

mell erzekenyseg :)szedules, fokozott szexualis vagy


masodik baba:

mell erzekenyseg, fokozott szexualis vagy

2011. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Második baba: nekem székrekedésem volt, és eddig nem volt jellemző. Aztán a hasam alja megdagadt, és a mellem is érzékeny volt, de érdekes módon ez később jelentkezett pár nappal, mint a haspuffadás.

Első: mellemen kisebb fehér foltok voltak, és hányinger.

2011. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!