Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babád szívhangját a védőnőd...

Babád szívhangját a védőnőd vagy a dokid nézi?

Figyelt kérdés
Én 22 hetes vagyok de nekem se doki se védőnő nem nézte eddig.. A lányomnál a védőnő nézte 3 hetente!
2011. aug. 3. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A védőnő, de még nem kell. Nálunk 30 hetes kortól nézik.
2011. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő meg szokta hallgatni. volt hogy egy nap mentem ide is és oda is, akkor 2x hallottam a kicsim szívét. (Az én orvosomnak nincs a rendelőjében UH.)
2011. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a védőnő nézte. De már elég hamar. És nagyon rendes volt, mert megengedte, hogy 3-4 percig hallgassam:):):)
2011. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő. A doki az első uh-tól kezdve, a védőnő a 16. héttől.
2011. aug. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak 4D eendelésen nézte a szonográfus 2x, egyébként senki, se a dokim )nem alkalmas rá a készüléke), sem a védőnőm.

Legközelebb hó közepén megyek a védőnőhöz, rákérdezek.

2011. aug. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orvosom minden hónapban meghallgatja a szívhangot és a köldökzsinór áramlás hangját is. Plusz, ő UH-t is csinált mindig.
2011. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:

A kötelező genetikai UH-okon tuti megnézte a doki, de nem biztos, h be is kapcsolta a hangot, h te is hallhasd!

Nekem havonta nézi az orvosom, és én is mindig hallhatom, nagyon jó!


26+3 hkm

2011. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!