Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorszirupos terheléses...

Cukorszirupos terheléses vérvételnél a 120 perces érték 6,25mmol/l lett, megfelelő ez? (éhgyomorra 4,9 volt)

Figyelt kérdés
Ez a 3. terhességem és nem tudom most éppen mi a módi....úgy tudom jó az eredmény bár a leletemen be van csillagozva,holnap megyek tanácsadásra és félek hogy macerálni fog a dokim.
2009. márc. 31. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Jó az eredményed. 7,8-ig jó. Én is a harmadik babámat várom.Neked a méhszéjjal nincs gondod? Mekkora a másik két gyerkőcöd? Mikorra várod a picit? Mi lesz?
2009. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ!Azért aggódom,mert a papiron ugyanaz a megengedett érték a terhelésnél mint az éhgyomrinál 3,80-5,80 Tatabányára járok és mindent olyan szigorúan vesznek....lassan már azt is meggondolom hogy lehet inkább itthon szülök...:) améhszájammal eddig nem volt gond,holnap megyek vizsgálatra,utoljára másfél hónapja még nem volt semmi gond.Nálad van valami?Nyitva vagy már?Hány hetes vagy?
2009. márc. 31. 19:47
 3/9 A kérdező kommentje:
lemaradt a többi válaszom:) lányom 3 éves,fiam pedig 4 és fél,,július elejére várjuk a bébit és kisfiú lesz.Ti már tudjátok a nemét?Nagyobb gyerkőcök mekkorák?
2009. márc. 31. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
3,5-5,9 között a jó érték! Tudom mert kórházban dolgozom,kardiológián
2009. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és akkor velem most mit fognak kezdeni?diétáznom kell majd?lehet hogy még jót is tenne...bár hosszú távon kegyetlen tud lenni,tapasztaltam az első terhességemnél.Köszi a választ!
2009. márc. 31. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
2009. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20:29es vagyok! Szerintem csak szénhidrát és cukor diétára fognak maximum,és 1-2hét múlva csinálnak egy második vérvételt,hogy változik-e.. Az is lehet,hogy csak ideges voltál,mert attól is felmegy eléggé a cukor.Inzulinra nem hiszem,hogy rátesznek,mert 10től ajánlott
2009. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Pénteken töltöm a 31. hetet. A fiam 3,5 éves, a lányom 14 hónapos és most fiút várok. A 18. héttől nyitva a külső méhszájam. 22. héten 3110 volt, szigorú fekvés, gyógyszer. 24.héten 2100 volt azóta így van. Ma megyek dokihoz remélem nem lesz semmi baj. Én mikor voltam cukorvizsgálaton nekem 7,8-at mondták, hogy addig jó. Minden jót Neked.
2009. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia mindenkinek!Valóban diétára fogtak,és 2 hét múlva ismétlik a vérvételt,elsőszülött fiammal is diétáznom kellett végig,ez a terhességem pedig teljesen olyan mint az volt tehát várható volt ez is.Köszi a válaszokat !Boldog babavárást mindenkinek!
2009. ápr. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!