Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 36 heti vérvételnél...

SOS! 36 heti vérvételnél magas az alkalikus foszfatáz! Van még ilyen eredményű kismami itt, vagy aki legalább tudja mit jelent ez?

Figyelt kérdés

az eredmény 100-300 között jó,nekem 464.

Fogadott orvosom kérdezte, nem-e viszket sokat a bőröm testszerte,de mivel mondtam,hogy nem,megismételtette a vizsgálatot.

A neten rengeteg rosszat olvastam róla,de a dokim szerint nem kell izgulni!

Van így még valaki rajtam kívül?

Az LDH szint 316,tehát jó.Számíthat,hogy ittam reggel tejeskávét vérvétel előt?Nem mondták,hogy lesz labor,pedig kérdeztem.

A laboros szerint (mert mondtam neki) nem okoz problémát egy kávé.Ma éhgyomorra csinálták!


2011. szept. 20. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem vagyok szakértője a dolognak, de nem egy kismamának magas terhesen az alkalikus foszfatáz, mivel a méhlepény terhesség alatt többet termel belőle, de ez a legtöbb esetben nem jelent semmit.

Ha minden más értéked rendben van vérvételkor, akkor legtöbbször nem kell ezzel foglalkozni, mert nem jelent rosszat. Ha más értékeid is eltérnek, akkor meg kell keresni az okát, hogy miért, de ezt egy orvos tudná neked pontosabban elmondani.

2011. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A 36.héten már nem kell izgulni, ha több a csillaggal jelzett érték a vérképen. Ez nem durva eltérés így a vége felé, ne izgulj!

2011. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam,38/4 hetesen talán már nem lesz gáz! :)
2011. szept. 22. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!