Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29-hetes kismami vagyok! Van...

29-hetes kismami vagyok! Van fogadott orvosom, de szülésznö nincs! Akkor nem fognak velem normálisan bánni? Nem figyelnek rám nem segítenek? NYUGTALAN VAGYOK!

Figyelt kérdés
Nálatok hogy volt?
2009. ápr. 1. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk csak orvost szokás fogadni.

Ettől függetlenül az orvos csak a kitolásnál lesz veled a szülőszobán, esetleg előtte kb. kétszer rád néz, esetleg megvizsgál. A szülésznő foglalkozik veled végig, ő nézi, hol tartasz.

Nekem nagyon jó szülésznőm volt. mondjuk a párom is bent volt, de a szülésznő sokszor mondta, hogyan tud segíteni.


Még sok időd van, de azért könnyű szülést kívánok!

2009. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne nyugtalankodj!

Én a MÁV-ban szültem, és szülés előtt megkérdeztem a fogadott dokimat, hogy érdemes-e szülésznőt fogadni. Azt mondta ne fogadjak, mindegyik profi, így mindegy, hogy éppen ki lesz a szülőszobán.

És így is volt. Pont nem szült rajtam kívül senki, így rám 3 szülésznő is jutott (1 vitte végig a szülést reggel 10-től du. fél 5-ig). Nagyon rendesek voltak, odafigyeltek rám.


Nyugi! Üdv!

2009. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddig nem fogadtam szülésznőt az előző terhességeimnél és még sem éreztem úgy,hogy nem foglalkoznának velem.Most negyedszerre viszont fogadtam,mégpedig azért,mert a barátnőm nem rég szült és rajta kívül szültek még hatan,pont akkor.Szegény szülésznő azt sem tudta hol áll a feje,behívtak egy másikat is,de még ketten is alig győzték.Ha van szülésznőd,ő csak veled foglalkozik,folyamatosan nézi a baba szívműködését,lesi minden óhajodat és nem kell még x másik kismamára figyelnie.Nekem megér 30 ezer forintot.
2009. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
esetleg a sote 2-ön?
2009. ápr. 1. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt fogadott szülésznőm, de csak velem foglalkozott.
2009. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!