Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3x1 Utrogestan,3x2magnézium,1x...

3x1 Utrogestan,3x2magnézium,1x1 Gravida ezeket kell szednem de nagyon megy a hasam meiktől vajon?

Figyelt kérdés
Tuti hogy nem kajától mert azóta tart(szerda)mióta ezeket szedem.6+1 hetes km
2011. júl. 16. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A magnéziumtól lehet, azt hiszem benne is van a tájékoztatójában.
2011. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elég hasmenős vagyok, de se Utrótól se Gravidától nem ment a hasam, így én is a magnéziumra tippelek.
2011. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de akkor mit csináljak?

Szednem kell a doki irta elő a márciusi vetélés miatt....

2011. júl. 16. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az orvost. Gondolom mérlegelni kell, hogy melyik a veszélyesebb. Ha huzamosan megy a hasad, akkor kiszáradás veszély lehet, fogyás, meg nem szívódnak fel a dolgok, a bogyók sem. Van több féle magnezium készítmény, magne b6, magnerot, magnesi citrici stb. Lehet kapsz másfélét. Én is napi 6-ot szedtem, és nem volt bajom, barátnőmnek 1 szemtől ment a hasa.
2011. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, válts magnézium készítményt. Van elég. Szedj olyat, amiben vas is van, az székletfogó.
2011. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!