Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez azért jó jel? Kérdésed túl...

Ez azért jó jel? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Én írtam,hogy nem vizsgáltak meg az ügyeleten valamelyik este.

Már két napja eléggé sok a savam. Ne nevessetek ki, de ez lehet jó jel? Tehát,ha baj lenne a bébivel, akkor ez sem jelentkezett volna ugye! Mert ez 2-3 napja jelentkezett!

Aggódom, de csak hétfőn tudnak megvizsgálni!

Köszi!


2011. júl. 16. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem. Attól félsz, hogy valami baj van a babáddal, de mivel sok a savad, nem valószínű, hogy baj van vele?

Hányadik héten vagy? Miből gondolod, hogy baj lehet? Bocsi, de nem olvastam az előző kérdésed.

2011. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem itt parázol már egy hete, teszel itt fel kérdéseket mintha mi meg tudnánk nyugtatni. Miért nem mész el egy magánrendelésre?
2011. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

35 hetes kismama vagyok

Nekem jól van a babám, sokat mozog, szerencsére nincs semmi panaszom, savam se szokott lenni...

Férjem meg állandóan panaszkodik vacsi után, hogy sok a sava...Mindig telefalja magát éjszakára.

Ez akkor mit jelent?!

2011. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kedves 2.! Kb. két napja tettem fel kérdést. Van dokim, de sajnos nem mindig tud akkor fogadni,amikor az elfüttyentem magam. Csütörtök óta még nem tudott fogadni, de már holnap fog. Az sztk-s meg nálunk olyan,hogy végig ülsz egy kb. két órás terhesgondozást,ahol kapsz beutalót egy héttel későbbi uh-ra. Nem mindenki Pesten lakik ám!

Az utolsó válaszát meg nem értem. Értelmetlen, mert leszarom (már bocs),hogy mi van a férjével. Ő biztos sokat zabál és azért van sava!:)))

2011. júl. 17. 07:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nekem nem volt semmi savam a terhesség alatt, ez elég változó amúgy. Van, aki végig kínlódja az egészet, van aki észre sem veszi, hogy terhes. Nyugi, majd a dokinál minden kderül. Szerintem a harmadik válaszoló csak példázott, hogy a férjének is sok a sava, pedig nem terhes. Ne aggodj feleslegesen, mert csak ártasz vele magadnak is és a babának is. Gondolj bele, hogy még csak most jön a java! :D

Boldog és gondtalan babavárást!

2011. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!