Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ihatok így bort? Kérdésed túl...

Ihatok így bort? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval elég sok vért vettek tőlem. 8 ampullával! Eléggé megviselt, nagyon szédülök. Védőnő javasolta,hogy este igyak meg 2 dl vörösbort, mert segíti a vérképzést! De én hétfőn este ittam egy doboz sört, mert nagyon megkívántam,meg hideg is volt.

Ma ettől függetlenül igyak bort? Vörösszőlőlevet akartam, de nem kaptam!


2011. júl. 13. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A bor nem fog ártani. Nyugodtan igyál.
2011. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem se árt egy két deci! Én is hallottam, h vörösvérsejtképző.
2011. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt gondoltam,hogy nem árt, csak a sör miatt kérdeztem! Hogy nem lesz-e sok a gyereknek?:)))

Néha olyan jól esik egy hideg sör!:)

2011. júl. 13. 15:01
 4/19 anonim ***** válasza:

Sörből igyál alkoholmenteset! :)

A vörösbort azért javasolják, mert több a jótékony hatása (ásványi anyagok, enzimek, stb), mint amennyi negatív az alkohol miatt. De ez nem jelenti azt, hogy bármilyen alkoholos italt fogyaszthatsz rendszeresen.

2011. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Minden nap egy pohár bor-segít a vérképzésben,és a görcsoldásban. :-D


Nyugodtan ihatsz bort,függetlenül attól,hogy hétfőn megittál egy doboz sört.

2011. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Minden nap bor terhesen??? Azért az szerintem nagyon durva lenne.

Amikor vért vettek tőled, akkor 1 pohár vörös esetleg. Nagyon esetleg. Ha nagy a szükség rá.

Sörözni meg tényleg lehet alkoholmentesen is.

Miért kell egy pár grammos májat tönkretenni idejekorán?

2011. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

A dokim engedélyével iszom sört nagy ritkán!

Erről a tönkreteszem a máját dologról annyit,hogy elég szart meg eszel hidd el te is, ami lehet,hogy ártalmasabb,csak azt nem alkoholnak hívják!

Szóval ezt én megbeszéltem az orvosommal, csak most ezért nem akartam hívogatni!

2011. júl. 13. 15:46
 8/19 anonim ***** válasza:
nyugodtan. vöröset :D
2011. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igyál nyugodtan, és ne foglalkozz az idegesítő vészmadarakkal. 1-1 pohár bortól, sörtől senkinek semmi baja nem lesz. Na aggódj! A doki sem véletlenül mondja. Csak tudod, vannak, akik nem orvosok, mégis simán felülbírálják, amit az orvos mond, azt hiszik, jobban tájékozottak. Ennyi erővel városon belül levegőt sem kellene venni.
2011. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha napi egy pohár bort, vagy sört megiszol nem lesz semmi a baja a babádnak. Én ittam mindegyikből terhességem alatt, és egészséges gyereket szültem. Nyugi, ami jól esik, csak töményet ne fogyassz:)
2011. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!