Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 15 hetesen mekkora...

Betöltött 15 hetesen mekkora a pocitok? Akkor megyek államvizsgázni 15+3 hetesen. Nem gáz ha a fekete nadrágomra bandázs övet használok? Ezért nem akarok venni fekete kismamanadrágot.

Figyelt kérdés
Főleg hogy nyáron amúgy sem akarok feketét hordani. A baj hogy ingem sincs, nem tudom mibe menjek. Fekete nacim van, bár nem tudom begombolni, már most sem. Már kezd nőni a hasam, de mekkora lesz 2 hét múlva. Mennyit nőhet addig?
2009. ápr. 1. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igaz, én a 35. hetet is betöltöttem már, de még jól emlékszem magamra 15 hetes "koromból". Bizony domborodott nekem is a pocak. A fekete bandázst ebben az időszakban én is előszeretettel viseltem, sőőőőőt, most is van egy szoknyám, amit tudok vele hordani. Szerintem az simán rendben van. Felülre esetleg egy blézer? Vagy anyukádtól kölcsön egy ing?

Államvizsgára egy szolid, halvány színű blúz is jó, nem baj, ha nem fehér.

Minden jót kívánok!

2009. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Akkor felsőt még keresgélek. :)
2009. ápr. 1. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!