Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok! A hányinger...

12 hetes vagyok! A hányinger már szinte teljesen elmúlt, viszont egész nap fáradt vagyok, nincs erőm semmihez. Ez mikor múlik el? Ti mikor lettetek újra tele energiával?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok mindentől függhet...én személy szerint a 3. hónap betöltése után lettem újra fittebb, olyan 14 hetesen kb.
2009. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
soha nem múlik el, sőt szerintem rosszabb lessz. ráadásul ha rosszúl is vagy, mondjuk te nem, akkor adnak dédalont (nem tudom hogy írják helyesen) amitől ráadásul végigalszol egy pár hónapot.
2009. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én terhesség első 2 hónapjában voltam nagyon fitt, aztán ekezdődött a non-stop hányás, ami kb 14. héten maradt abba, onnantól egyre jobban lettem, kb 2 hete vagyok megint iszonyat fáradékony (mióta nagyobb a pocakom) és ez valószínű, hogy rosszabb lesz:(

31 hetes kismami

2009. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem kb. a 20. hétig tartott a nagyfokú fáradtság.

Utána sokkal jobb lett! Most a 30. hétben vagyok és újra fáradékonyabb vagyok, de most azért, mert a babám éjszaka nem mindig hagy aludni... :-)

2009. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor még szerencsés is vagy... :)) nekem úgy a 14 . hét körül múlt el a rosszullét és úgy a 16. héten "tértem magamhoz". De az aluszékonyság ,fáradtság kitartott kb. az 5. hónapig.én úgy voltam vele , hogy legyen ,aminek lennie kell, aludtam, amikor csak tudtam :) aztán most már 7 hónaposan tök jól elvagyok , a férjem szokta már mondani , nehogy túlhajtsam magam. Elkezdtem pl.sütiket kreálni, és teli vagyok energiával :)))


30 hetes kismami:)

2009. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Kismamák , csak viccnek irom , de "Érdemes volt nekem jókat szundizni!!!" :)) Egyébként az jutott eszembe , hogy a hátfájás miatt nekem is voltak álmatlan éjszakáim , amikor tudtam , pihentem másnap, ez volt az 1etlen megoldás. Most ez is könnyebb.
2009. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.En kb.4 honapig voltam färadt ällandoan,szinte ällva is tudtam volna aludni!Most a 38dik hetben vagyok,es ujra visszajött,de szerintem csak azert mert mostmär ejszaka nem tul jol alszom.

szep babväräst!

2009. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

en ugy a 16-17ik hetig baromi faradekony voltam. Nekem is kb 12-ik hetog tartott ez a hanyingeres idoszak utana mar csak egy egy alkalommal fordult elo gondolom ha olyan kajat ettem amit a baba nem szeretett.Most 20-ik hetemet taposom es tele vagyok energiaval. Igaz estere agyba dolok es mihelyst lehajtoma fejem elalszom de napkozben nem erzem magam faradtnak. Pedig regen nagyon sokat kaveztam a terhessegem ota teljesen kiiktattam a koffeint az eletembol es nem is hianyzik es megis fitt vagyok. Ugy latszik mindenkinel mas.

Boldog babavarast!

2009. ápr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!